Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Pracuji jako zahradník a sečení trávy mě živí. V zaměstnání použivám Sthill FS 130. Je to profi 4takt za 15000,-. Soukromně jsem si koupil Demona. V roce 2012 jsem s ním nasekl strunou cca 50 hodin. Seču jen přerostlou trávu a všemožnej bordel. Oproti Sthilu ma trochu menší sílu kroutící momet je o hodně menší. Ale když potřebuji zabrat, tak dám plný plyn a poseče vše. Standartně seču na 75% plynu. Spotřeba je menší jak u Sthillu, hlučnost podobná i když vždy použivám sluchátka. Startování narozdíl od 4taktu je snadné, vždy chytá max na 3 zatáhnutí za studena, za tepla vždy na 1. Za dobu použivání jsem zaznamenal 2 problémy. Jednou se mi zaolejovala svíčka, po očistění jede dál. Doporučenou směs 1:25 je pořeba dodržovat i když 1:40 taky jede a mnohem méně kouří. Druhý problém je že přestal fungovat vypínač on-off. Naštěstí je stale v režimu "on" a chcípání provádím zapnutím sytiče. Moje hodnocení je že za 2500,- na domací použití na 2-4 sezony nebo 400 hodin sečení je super. Je možné pořídit stroje za 6000-8000 ale není jistota že vydrží víc.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika