Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Tak křoviňák dnes vyzkoušen. Upozorňuji, že nemám možnost porovnání a je to můj první křoviňák. Předně jsem zapomněl, že mám u prvního startu napumpovat benzín, no ale chytil tak na 5. pokus. Sekal jsem okolo stromů a keřů, kam nešlo zajet se sekačkou. Tráva byla vysoká skoro půl metru. Bral jsem to strunou. Po krátkém zahřátí motor běžel dobře, stačilo chvilku nechat protočit. Jak píšu, nemám možnost porovnání, ale nedokážu si představit slabší motor. Trochu jsem bojoval s namotáváním trávy okolo hlavy, stále jsem ji musel dostávat pryč. Možná to bylo horší, když byla struna kratší. Namíchal jsem si 0,6 litru a stačilo to na dosekání po sekačce na výměře 3000m2, ještě trochu zbylo v nádrži. Popruh byl v pohodě, jen mě trochu dřel na levém rameni, ale asi jsem ho blbě nastavil - vůbec jsem na něj nesahal. Nemám ani možnost porovnání lehčího křoviňáku, jak by byly znát třeba 2 kila dolů, ale tohle bylo celkem v pohodě. Musím teda dodat, že jsem vysoký a mám 100 kilo, to asi taky hraje roli. Ještě mám chuť zkusit změnit hlavu, případně strunu, nemáte někdo doporučení, která by se hodila?

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika