Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

To co píšete je jen v podstatě strášení a hlavně odvádění pozornosti od jiných a mnohem větších a vážnějších problémů. Jsem dost stár, vlastním nějakou techniku, tak se ji snažím používat s rozumem. Nejsem lenivec, proto hodně často sahám po ručním nářadí. Když je zde řeč hlavně o sekačkách, tak já jsem první kdo by byl proti jejich používání. Již jste to nakousl. Obchodníci žádají a móda velí a sekačkoví lobisté prosazují. Pak je ještě celá řada problémů. Motor, palivo a co já vím ještě. Musí to běhat ve venkovním prostředí a odolávat technickým antitalentům. A když vám vadí šílené znečišťování ovzduší, tak se dejte k „zeleným“ a postarejte se o zákaz používání těchto zbytečností, které mne osobně obtěžují nadměrným hlukem. Zařiďte aby se sekačky se spalovacími pístovými motory, mohly používat jen od určité velikosti sekaného pozemku a na povolení úředníků z odboru ŽP. Kuš, to by bylo nových milionářů!! Prosaďte používvání ručních cylindrovek, nebo kos! Bylo by to bez hluku a znečíšťování prostředí. Samozřejmě by byly další nové problémy, např.: v česku se nevyrábí vhodné kosisko, kosiřík a třeba také krbík. A v neposlední řadě obrovské nářky lufťáků - těm bych povolil užívat nemovitost na venkově jen na základě předběžné smlouvy s pečovatelem o pzemek, který by to dělal, samozřejmě za úhradu a ve vhodnějších dobách, aby co nejméně byli obtěžováni sousedé.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika