Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Chtěl jsem původně mlčet, ale nedalo mi to. České zastoupení firmy Stihl je to nejhorší s čím jsem se setkal. Neochota nezájem jakkoli někomu pomoci. Díl, který je pro ně, vzhledem k ukončení výroby a desetileté lhůtě nedostupný a nesehnatelný jsem si na Slovesku v pohodě objednal a zaplatil do deseti dnů přišel a byl zabalený v originál igelitu Stihl, takže se domnívám, že nešlo o druhovýrobu. Fakt v tomhle je Česko a Slovensko nebe a dudy. Používám pily Stihl a nemám zájem měnit značku, jen od té doby jsem se zařekl, od oficiálního zastoupení této značky nekoupím už ani jednu. Raději půjdu cestou placeného servisu i v tzv. záruce, protože zkušenost mi ukázala, že není problém se spolehlivostí. Já vím, že ty "papaláše" z Brna-Modřic asi moc nevytrestám, ale na druhé straně by se už měli nad způsobem vedení českého zastoupení zamyslet.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika