Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Vážený pane J.S. bohužel poněkud opožděně (objevil jsem tento zajímavý web až nyní) ale s nadějí že se k Vám tyto řádky dostanou si dovoluji poopravit některé informace které jste při jinak chvályhodné snaze ulehčit výběr křovinořezu uvedl. Má první poznámka se týká stroje STIHL FS 55 který se k nám dodává v modifikacích FS 55 a FS 55 ErgoStart (mezinárodní katalog jej značí FS 55 C-E) OBĚ TYTO VERZE MAJÍ tzv. ŘÍDÍTKOVÉ RUKOJETI nikoli tedy kruhové jak jste uvedl (model s kruhovou rukojetí je značen FS 55 R a k nám se nedodává). Omyl v typu rukojeti Vás svedl k další chybné informaci týkající se velikosti ploch pro které je tento stroj určen, tedy není pravdou že je určen pouze na malé plochy ale zvládá bez problémů i plochy středně velké. Důležitá informace je však ta že jeho hnací ústrojí a úhlový převod jsou dimenzovány pouze pro dužnaté porosty nikoli pro dřeviny vyjma letošních výhonků, je to tedy MOTOROVÁ KOSA nikoli křovinořez. Na závěr mi dovolte jeden subjektivní poznatek se kterým nemusíte souhlasit, pán který se na Vás obrátil počítá pouze s víkendovým zatížením, proto se mi zdají informace o ativib. systému, pro již tak množstvím dat zavalenému pánovi jako výběr spíše znesnadňující než naopak. Jinak ovšem velmi oceňuji Vaši snahu poradit laikům protože nejsou vzácné případy kdy jakmile zákazník vstoupí do obchodu prodejce je ochoten nalhat mu prakticky cokoli jen aby z něj ty peníze vytáhl a nedal mu šanci podívat se jinam což já nevidím jako snahu o spokojenost obou stran, v tomto se mnou budete jistě souhlasit.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika