Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Takže dle katalogu Husqvarny - 323R -24,5ccm,0,9kW,4,5kg, E-TECH(RX ano) ne,antivibr. nemá,ergo rukojeti ano,nosný pruh duo a trio balance ne , jednodušší systém startu SMART START, palivová pumpička. Pro golf. hřiště, větší plochy.

MS 290U - 29ccm, 1kW, 4,9kg, antivibr. ano, popruh jednoramenní, nastavení rukojetí bez nástroje, nízká spotřeba díky pokrokové technice  motoru,příkladná ergonomie a bezpečnost, lehký start Primer -pumpička. Pro náročné úkoly, silnější a vyšší trávu, ideální pro velké zahrady a veřejné zeleně.Tolik katalogy výrobců. MS 340 sem nepatří - to by bylo zase jiné srovnání.

 Ptal jsem se na strunovou hlavu, tak by byla v ceně a u Husqvarny mám známého prodejce, tak by asi nabídl hlavu taky jako přísl. Víc už pro Vás nemohu udělat, tel. jsem uvedl, takže je to na Vás. Zdravím  J.S.  

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika