Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

A co takhle pane p.H. podumat jestli jste ty značky naopak nezklamal Vy?  "Ono se mi to zadřelo" slýchám poměrně často a po demontáži zjistím, že se to opravdu "samo" zadřelo, bez oleje, případně s minimem oleje. Sparta je, pokud si dobře pamatuji vyžínač s výkonem do 1 kW při obsahu motoru 26 cm3 a co po něm někteří požadují je až s podivem. Projdou mi rukama stovky strojů, ale abych si nepamatoval model který mám osobně, to promiňte, ale to je z oblasti "jedna paní povídala".  Odpadávající přišroubované kryty jsou jaksi minimálně podivné asi jako to "samo" zadření. Často dělám opravy na vyžínačích (nikoli křovinořezech), zatěžovaných jako profesionální stroje a často se setkávám s křovinořezy výrobcem určenými pro práce kolem doma v profesionálním nasazení. Konkrétně stroje SOLO jsou jedněmi z těch, které vydrží až neskutečně mnoho a kdyby měli ruce, majitel by nebyl jeden den bez modřin a boulí. Tak "poctivou" údržbu dostávají. Jaký Dolmar jste měl? Nebo to je opět oblast JPP?  Myslím, že jediná chyba obou strojů byla při prodeji, kde jste nedostal odpovídající instrukce jak s nimi pracovat a té se Vám dostalo až nyní u Hondy. Takže Vám přeji ať Vám dobře slouží a nezapomeňte, olej se leje nikoliv do paliva, nýbrž do skříně motoru! To je totiž dost častá smrt Honda motorů v křovinořezech!

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika