Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

M., pan J.S. vás kouše a já se ani nedivím. Přelouskal jsem ten váš "článek" celý a to co jste napsal o SOLO nevím jaký model, by stačilo na ještě větší kousanec a možná i víc! Resumé - SOLO nebrat, je hodné člověka používajícího vyžínač na 50 m2 cca 1 x za dva roky.  To co mi někteří profíci občas přinesou z lesa, se už snad ani křoviňákem nazvat nedá, po umytí a očištění, ejhle, je to SOLO 140, stáří přez 10 let! A kolik obsluhujících už měl, nejde jednoduše spočítat. Ono pořídit SOLO 130-ku na 1 ha zahradu, je na odstřel majitele, taky mi tu jedna leží a právě na takové "zahrádce" uhnaná klika! Je to jako jet Tour de France s kolem z Makra! Ano, pro odsouzení značky stačí potkat jeden neidentifikovatelný stroj a je vystaráno.  A zkazka o "rozteklém" spojkovém koši už tam opravdu nemusela být, ta patří až před Zprávy na ČT. Naše záliba v šetření je správná, ovšem většina z nás ještě nepochopila, že šetřím tím, že více investuji na začátku, pořídím silnější stroj a méně ho přetěžuji. Nikoliv naopak.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika