Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

niektoré druhy molitanov sú riedke a prepustia jemný prach, preto sa môžu strieknuť trochou oleja... ten olej nalepí na seba prach... olejom sa určite doporučuju nastriekať kovové filtre../drátenkové, kovové sitá a pod/ tie sa potom čistia v benzíne/...kovové /drátenkové/ filtre sa používajú aj napr. v súťažných autách.../a sú neskutočne drahé/ a pritom sa doma drátenka bežne používa na riad... ja z jemnej drátenky používam ako vzduchový filter v kosačke... keď dolievam benzín, tak aj preperiem filter... celý balík drátenky jemnej /velkosť ako 1kg muky/ ma v lidli stál 1,5 E a mam to na furt nie len v kosačke, ale aj na čistenie od hrdze a na rôzne iné použitie... a pol deci benzinu na prepratie filtra tiež stoji menej ako hoc aký lacný molitanový filter... keby výrobcovia dávali kovové filtre, tak by viac nezarobili... a tak majú istý zisk... spočitajte si kolko Vás stáli tie filtre za život toho ktorého stroja... predtým som v kosačke používal filter z balenia počitačového zdroja... molitan v tej krabici bol takej istej štruktury ako môj filter, tak som stále vyrezal nový až kým sa mi molitan neminul... teraz mám drátenkový už asi 4 roky... Juraj

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika