Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Ta kosacka je super - dobre sa s nou manipuluje (trojkolka s otocnym prednym kolieskom, ktore sa da zaaretovat do priamej polohy) pri obchadzani prekaziek, je relativne lahka a vdaka chybajucemu zberaciemu kosu je s rukovetami prijemne kratka. Motor B&S s ready startom doteraz nastartoval vzdy (!) na prve potiahnutie, za studne, aj za tepla, aj ked dosiel benzin. Noz Disc-Cut ju robi odolnejsou pri pripadnom naraze do prekazky  - 4 otocne noze na disku, ako byvaju na bubnovych kosackach. Regulacia plynu nie je vyvedena - nechyba.

V katalogu ma sice tiez zaujala, no videl som ju na zivo u dealera vedla roznych cinskych modelov a bolo rozhodnute. Sasi je celoplechove, ak nepocitam plastovy kryt prevodovky pojazdu vzadu hore, z hrubeho plastu je tiez klapka/vyhadzovaci tunel, ktorym sa "prepina" mulcovanie alebo bocne vyhadzovanie.

Kolieska nie su tak velke ako najvecsie pouzivane na cinskych, ale napriek tomu v pohode aj na nerovnom mierne svahovitom terene, a su min. o triedu preciznejsie spracovane ako na tych cinskych (abg/gtm a pod). Motor pri bocnom vyhadzovani zvlada bez dusenia aj prerastenu travu (cez 30cm), nic sa neupchava.

 Jedine, co by som si snad este prial, je regulovatelna rychlost pojazdu. K dlhodobej spolahlivosti sa neviem vyjadrit, mam ju prvu sezonu.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika