Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zdravím Vás, pán Kohoutek alebo niekto kto mi poradí, dal som si spraviť to žhavenie a ide o to že to je zapnuté len cez klúč, tlačítko a samotná žh.sviečka či je to dobré, robil to riadny auto-servisák teraz už dôchodca a ked som sa pýtal na relátko povedal že to absolútne netreba, že by to bolo moc komplikované že to autá majú túto automatiku a cez poistku tiež že to nemusí byť?A ešte ohľadom tej m.a p.závislosti ja som úplný laik do toho ale práve včera som to skúšal na snehu mal som vytiahnutú(vypnutú)páku vzadu na náprave a zapol som pákou k sebe naľavo nad spojkou pohon zadných kolies a oni ťahali no po chvilke smýkania na snehu,(pomáhal som tomu aj uzavierkou na pred.náprave)zrazu prestali zadné kolesá ťahať, znova začali ťahať až ked som tú páku v zadu zastrčil do vnútra čiže zapnul a páka nad spojkou bola stále zatiahnutá k sebe(zapnutá)ja stále nerozumiem tomu fungovaniu, môžete mi to ešte nieako vysvetliť?Ľ.K.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika