Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Aho všichni co máte Holdra.  Potřeboval bych radu. Prasklo mi lanko od spojky a tak sem s tím dokuckal do garáže a tam zaparkoval s tím že se do toho pustím hned jak bude chvilka volna. Ovšem když jsem přijel s tím že mam v ruce nové lanko a jen ho vyměním byl se překvapenej tím že tam bratr nandal nějaké jiné které pochystal sám z nějakého starého no každopádně že prý to nefunguje. Tak sem odšrouboval odlitek na setrváku spojky a zjistil že mam asi prasklou přítlačnou vydličku co tlačí na ložisko. Nemáte někdo nejaký pohled na tuto spojku nebo radu jak ta vydlička vypadá? Já podle toho co jsem vyděl tak bych řekl že ta vydlička měla být z obou stran ložiska a já tam mam jen jednu packu takže když se packa nandá do držákuco je připojený k ložisku tak tam nedrží a sklouzne za ložisko do přítlačáku což je špatně, jak to opravit a hlavně kde sehnak novou spojkovou vidličku co je u setrváku?

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika