Zásilkový obchod Konvičková - prosím o reference



Stránky: 1,  2   
host - 91.148 (?) 
18.10.2007 15:57, zobrazeno: 18680x
Prosím o reference na zásilkový obchod Konvičková, hlavně ohledně rychlosti zaslání a kvality rostlin. Raději nakupuji v zahradnictví osobně, ale nepodařilo se mi sehnat nějaké keře, proto chci zkusit i tuto cestu "na dálku". Pokud nedoporučujete, máte kladné zkušenosti s jiným obchodem? Potřebuji odolné rostliny do 600 m.n.m. Děkuji.
Adresa příspěvku
Připojit reakci   
   
host - 72.47 (?), 23.10.2007 8:32
Velmi špatné zkušenosti - nalistujte si zde ve starších příspěvcích...
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 65.42 (?), 23.10.2007 14:13
Děkuji za odpověď, už jsem si starší příspěvky našla a v tomto zahradnictví rozhodně nakupovat nebudu. Zkusím některá z pozitivně hodnocených.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 202.77 (?), 9.2.2009 15:56

Zahradnictvi Konvickova-kdyz jsem zacala zakladat zahradku jako prvni jsem si okrasne stromky objednala prave v tomto zahradnictvi, bohuzel mam spatne zkusenosti a velke zklamani, protoze nektere stromecky uschly, jine zase byli tak male a za dosti velke ceny, zivy plot mi prisel ve velikosti sirky, tak to jsem malem brecela, myslim,ze je to nepoctive vuci zakaznikovi a omi musi vedet, ze takove podnikani prece nemuze mit dlouhe trvani.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 176.18 (?), 9.2.2009 21:42

Podívejte se na jedno staré dlooouhé vlákno... Je to asi nejhorší zásil.obchod!!!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 90.193 (?), 5.4.2012 23:25

Zboží bez faktury, nekvalitní, nekupovat!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 176.19 (?), 15.4.2012 21:52

nechci se paní Konvičkové zastávat ja jsem spokojená se zbožím vše roste. mirka

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 188.4 (?), 9.11.2020 20:52

Zatím nejhorší zahradnictví a e-shop vůbec se kterým jsem se za ca 30 let setkal. Kladné reference na svých stránkách si píší sami. Moje hodnocení je : naprostá arogance, ignorace, podvody. Dne 11.7. vytvbořena objednávka na eshopu za 3840 Kč. Obratem žádají platbu. Zaplaceno 12.7. V říjnu jsme se velice slušně zeptali jestli už není čas expedovat. Arogantní stručná odpověď, že jestli nechceme čekat tak storno. Čekali jsme a 9.11. nám konečně paní Konvičková telefonovala (pozn.: zásadně se vyhýbají písemné komunikaci) a jakoby právě ten den dostala objednávku začala probírat položku po položce naší několik měsíců zaplacené objednávky stylem : vy tu máte xx za 199 Kč a já ho mám za 399 Kč, vy tu máte xy za 90 Kč a já ji mám za 290 Kč... a když byla takto v půli objednávky tak jsem ji přerušil s tím, že mají několik měsíců zaplacenou objednávku, proč nás nechali čekat a neinformovali dříve a požádal jsem o písemnou informaci o změnách. Obratem mi přišla mejlem jedna věta, že objednávka je stronovaná. A co může člověk dělat? Soudit se? Lidi vyhněte se tomuto zahradnictví. V dnešní době je tolik jiných slušných zahradnictví.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6490) - 9.144 (?), 10.11.2020 9:08

Múžete dělat jediné, objednávat na dobírku. Pak je míček na jejich straně. Riziko ovšem stejně je, co opravdu dostanete.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
THEMISIS - (1) - 241.252 (?), 18.3.2021 11:13

Dobrý den, patřím k jedné z podvedených P. Konvičkovou a její rodinou - jejím řvoucím a arogantním hulvátem - manželem. Dostala jsem nic neříkající 10 cm klacky, které byly uschlé, místo jabloně hrušeň a místo hlohyně nevím co, zatím je to klacíček s lístečkem a popisem, byť by měla být stálezelená. Místo bílé růže žlutá, co opadne ještě před rozkvětem, jeden stromek nepřišel vůbec a o reklamaci nechtějí ani slyšet. Konvička je arogantní křikloun, kterému, jak je vidno z recenzí zde, to zatím procházelo. Takže, abyste byli informováni - podávám na Pavlu Konvičkovou žalobu a trestní oznámení. Zároveň právník podává podnět k šetření na ŽÚ a FÚ. Nejde mi ani tak o peníze, jako o princip. Postaví - li se k tomu tak, jako Vy, každý, kdo byl jimi napálen, budou podobní Konvičkovi krást a podvádět vesele dál a my budeme dál jen držet pusu, krok a zákryt. A to já už nemíním!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika