Problém s kočičkou



sis - (7) - 212.34 (?) 
15.7.2013 19:38, zobrazeno: 5160x

Dobrý den, když jsem zašal stavět byla již na zahradě větvička kočičky /snad to říkam správně/. Po cca 4 letech je ztoho již stromisko, ale nam se líbi, jelikož nám na zahradě, dělá jedině krásné stiné misto. Nyní nám ovšem začiná usychat :-(Nevíte čím to muže být?




Adresa příspěvku
Připojit reakci   
   
sis - (7) - 212.34 (?), 9.8.2013 20:02

Opravdu netušíte čím to může být? Vedry to není, již to začlo před vedry sad

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 248.52 (?), 9.8.2013 22:30

Nemůže mít málo vody? Máte tam kolem nějakou fólii, propouští vodu? Takové stromisko jí spotřebuje hodně... zvlášť vrba... Jinak mne ještě napadlo, že okrasné vrby dost zlobívají houbové choroby, tak ještě ta možnost. Ale vzhledem k množství listí na keři předpokládám spíš tu vodu - nebo třeba jen suchý vzduch...           Lída

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 182.227 (?), 10.8.2013 8:40

Zdá se mi, aspoň podle rubu listu v levém dolním rohu a taky podle těch světlých teček, že trpí rzí.Kdysi, když byl povolený Bayleton to byla hračka.Zabíral ještě dobře Baycor.Ale jen do loňska.Teď již ani ten není.Postříkejte vrbu Dithanem a mělo by to pomoct.Jo, vrby velice často napadá drvopleň.Podívejte se po něm.P

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 182.227 (?), 10.8.2013 9:22

Jinak Discus bude taktéž účinný jako Bayleton, ale je fakt, že jsem jej ještě nepoužil.Přeci jen nějakou zásobu Baycoru mám.P

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 182.227 (?), 10.8.2013 9:26

Zapomněl jsem napsat, že raději poprvé postříkejte vrbu tím Dithanem.Mohou tam být i jiné plísně a Dithan omezuje leccos.P

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
sis - (7) - 212.34 (?), 12.8.2013 16:33

Díky, vyzkouším.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika