Komule davidova



Stránky: 1,  2,  3   
host - 88.2 (?) 
27.8.2009 11:00, zobrazeno: 44311x

Dobrý den,, moc rád bych si chtěl pořídit komule davidovu, přišel jem na ni teprve letos o prázdninách někde na internetu a moc se mi líbí její odstíny, vypadá jako šeřík, ale přitom kvete déle a všichni píšou jak nádherně voní,, našel jsem si i spoustu zahradnictví kde je v prodávají, ale podle recenzí o online prodeji ze zahradnictví jsem na rozpacích,,,, nemám s ním žádnou zkušenost ,,většinou se prý skutečnost liší od katalogů ve kterých je nabízejí,,  osobní výběr a zakoupení je u mne jako vozíčkáře zcela nemožný,, můžete mi prosím někdo pomoci popřípadě poradit,, pokud někdo máte pár kousků od různých barev navíc z odrostků velmi rád bych si po domluvě pár kousků od vás zasláním poštou pořídil,,, asi víc důvěřuji obyčejným lidem kteří pěstují pro radost a potěchu než poro byznys děkuji za odpověd ,,,, zdenek      ,, z.zdenek@seznam.cz

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
   
host - 217.116 (?), 28.8.2009 10:19

Komule jsem kupovala loni v zahradnictví a můžu vás ujistit, že ani při osobním nákupu nemáte zaručeno, že koupíte to, co chcete. Kupovala jsem dva keře ve fialové barvě a jeden s označením "Golden" a stejně vykvetl taky fialově. Chtěla jsem normální velikost keře a i když cedulky byly v pořádku, tak dva keře jsou normálního vzrůstu a třetí bude asi typ compacta. Poslala bych vám větvičky, ale nemám vůbec zkušenosti s množením a řízkování atd. Ale myslím si, že se nemusíte bát nakupovat přes katalog. Já osobně mám velmi dobrou zkušenost se Sieberzem. Dost jsem od nich kupovala to, co u nás v zahradnictví nebylo a všechny rostliny se krásně ujaly.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 88.2 (?), 31.8.2009 11:18

do katalogu seiberz jsem nakouknul, tam je nemají,, ale i tak vám děkuji za radu a povzbuzení,, zdenek

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 211.79 (?), 31.8.2009 10:13

Dobrý den, zdravím obdivovatele komule davidovy, loni na podzim jsem zasadila dvě rostlinky koupené v normálním obchodě a vykvetly přesně podle štítku zapíchnutého v květináči u sazenice. Myslím, že si klidně můžete rostliny objednat podle internetové nabídky, podzimní řízky jsem také zkusila, ale zimu nepřežily. Zdravím Kamila kamasebestova@seznam.cz

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 88.2 (?), 31.8.2009 11:23

děkuji za vaši radu a pravděpodobně se je někde pokusím zakoupit,,, snad budu mít štěstí stejně tak jak se zadařilo i vám,,, děkuji a hezký den,, zdenek

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 217.116 (?), 31.8.2009 17:44

Komuli nabízí Bakker, ale prodává balení tří kusů a cena kolem 600,- Kč.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 101.245 (?), 31.8.2009 18:17

Komuli si kupte nejraději během léta, tam máte velkou šanci, že ji seženete nakvetlou. Jinak, krásné jsou všechny barvy, akorát bílá barva není tak výrazná. Zkuste poprosit někoho známého, jestli nemá možnost zajet do nějakého zahradnictví, pořídíte ji tam od 40,-do 100,-Kč. U zásilkové služby bych ji neobjednávala.  Hana

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 88.2 (?), 1.9.2009 11:31

Dobrý a krásný den paní Hanko,, moc děkuji za vaši radu a nabízenou pomoc,, právě dnes před chvílkou jsem je obědnal a tak čekám co z toho vzejde. děkuji za pomoc a mějte se krásně,, zdenek

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 199.33 (?), 1.9.2009 18:04

Komuli mám také velice ráda a mohu říci, že nyní jsem viděla bílou a ta se mi moc líbila. Už jsem si ji objednala a radím zkuste ji - je velice krásná.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 84.156 (?), 31.8.2009 18:20

Mám fialovou komuli,  s tímto okr.keřem je však více práce, než např. s Wajgeliemi, jediné plus je to, že všichni motýli z okolí přiletí, když kvete. Na jaře se tyto keře musí seříznout. protože nadzemní části obvykle omrznou, keř pak znovu obrazí. Květy se musí odstřihávat, chcete-li, aby keř kvetl déle.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika