Blýskavka Camilvy



host - 12.244 (?) 
29.4.2012 10:54, zobrazeno: 6547x
Dobrý den. Minulý rok jsme zasadili blýskavku Camilvy, rostliny cca 1 metr vysoké. Zjara je spálil mráz a sluníčko, zatím nevím, jestli to odnesly jen listy nebo celý keřík. Je nutné rostliny zkrátit? Podpoří řez rašení? Nechtěla bych keře zbytečně zkracovat. Děkuji. Pavla
Adresa příspěvku
Připojit reakci   
   
host - 220.182 (?), 29.4.2012 12:35

Nevím, kde bydlíte, ale u nás v osadě (HK za městem) nepřežily nikomu blýskavky víc, než dvě zimy. A i po té první vyrážely odspodu, ač měly chvojí a netkanku.           Lída

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 220.182 (?), 29.4.2012 12:37

Ohledně toho střihu - počkejte, kde nejvýše vám začnou obrážet a tam to střihněte...           L.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 72.69 (?), 1.5.2012 16:02
Dobrý den Lído, děkuji Vám, to nezní moc nadějně... Bydlíme na okraji Prahy. Stále ani jeden pupen, pomalu začínám přemýšlet o náhradě. Pavla
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 220.182 (?), 1.5.2012 22:57

Je to škoda, že jsou s nimi u nás problémy, jsou pěkně barevné. Ale letošní zima byla opravdu krutá, spousta rostlin to odnesla... Mně kdysi první zimu přežila dobře, po druhé už obrazila jen z posledních sil dole, ale další zimy se nedožila. Měla jsem Little Red Robin... A to byla nahrnutá listím, chvojí a netkanka.           Lída

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 132.246 (?), 5.5.2012 14:25
Dobrý den, tak dnes jsem objevila u země nové pupeny! Pozdě, ale přece, tak dostanou blýskavky ještě šanci. Víte prosím někdo, jak rychle rostou? Budu je teď tahat očima :) Děkuji.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika