Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Já také mám mochyni peruánskou vypěstovanou z koupených semínek, kde je také napsáno, že je to trvalka. Na sáčku se semínky mochyně peruánské je v závorce uvedeno, že se také používá název židovská třešeň.Nejenže je to na sáčku napsané, skutečně to trvalka je. Mám ji už šest roků, rozrůstá se plevelně kam ji napadne, musím ji udržovat v určitých mezích, ale je to s ní válka. Květové pouzdro i plody má tmavě oranžovo-červené, velice a velice chutné. Někdo tady píše, že plody mochyně peruánské neboli židovské třešně jsou jedovaté.  Hledala jsem na netu, zda peruánská třešeň a nebo židovská třešeň jsou jedlé, nebo ne. Někde jsem vygooglila, že jsou jedlé, někde se píše, že nejsou jedlé. I tady v diskusi se názory velmi různí. Jak je to s mochyní peruánskou neboli židovskou třešní doopravdy, to asi nikdo neví? Já jich každý rok sním spoustu a ještě jsem neumřela.  Na mém sáčku je "Mochyně peruánská (židovská třešeň)". O jedlosti, nebo nejedlosti se na sáčku nepraví nic.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika