Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Svíčky trochu pomůžou v nouzi, vše záleží na zateplení skleníku. Polykarbonát u zdi se zahloubenou uličkou do země se jistě vyhřeje snadněji, než skleněný s půlcentimetrovými mezerami mezi skly na otevřeném prostranství jako mám já. 2 roky jsem ho zevnitř zateploval dvouvrstvou bublinkovou fólií, abych urychlil jarní sklizeň, ale efekt určitě neodpovídal námaze a rozdíl byl nepatrný. Pokud nesvítí přes den slunce, chybí zdroj tepla. Svíčka nestačí, tepelný ventilátor sežere za týden víc, než za kolik vypěstuju. Dalším řešením by byla vrstva koňského hnoje zarytá 20cm pod zeminou + nakrytí záhonu při ochlazení geotextilií, případně textilkou. Je lepší nakrýt jen záhon, než překrývat celý skleník. 

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika