kustovnice čínská



host - 106.98 (?)
6.10.2012 9:13

a odkud jste měla tu goji?  já měl goji která neplodila. Když si jí vypěstujete ze semen, tak plodit bude.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  16,  17,  18   
   
host - 55.2 (?), 30.9.2012 16:22

Dobrý den, mám rostlinu kustovnice již 3 roky, loni měla obrovský počet bobulí. Letos na jaře jsem ji mohutně zkrátila, protože vyrostla cca do 2 m. V těchto dnech sklízím nekonečnou úrodu, keř opět má asi 2,5 m, plody jsou nejsladší koncem září. Mám keř umístěný na přímém slunci před pergolou, oblast Šumavy. Všichni sousedé po mě chtějí odnože, ale bojím se jí vykopat. Nevím jak množit. Díky Jarka 


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 106.98 (?), 30.9.2012 18:26

Ahoj, rostou přímo ze stonku že?  Stačí odlomit a dát je třeba do většího květináče s hlínou a ony zakkoření. Můžeš to udělat ikdyž roste z kořene- je to lepší.  A neboj se nic to rostlině neudělá. Nebo stačí naset semena z plodů.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
rosti&slavik - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1017) - 88.38 (?), 30.9.2012 18:35

Máme ji druhým rokem.Letos Kustovnice hodně odnožovala od kořenů, při kmeni.Pravidelně jsem je vytrhával.Asi deset kousků jsem jen tak strčil do kypré zeminy, při okapu.Zakořenily bezpečně všechny.Dvě podaruju, jednu si nechám, zbytek vyhodím.Se zakořeněním nejsou problémy.

Nevím čím to je, letos k podzimu hodně kvetla, ale plody nepřinesla žádné.Vysvětluju si to mládím rostliny.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 106.98 (?), 1.10.2012 15:11

Dej sem fotku a pak ti řeknu čím to je. Jsem jasnovědec a říkám, že tu dvouletou rostlinu nemáš ze semen, a jestli jo tak teda nevim.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 106.98 (?), 30.9.2012 18:34

Myslím ze stonku ze zeme neboli z hlavního kořene.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 126.100 (?), 1.11.2019 17:26

Jste všichni šikovní, že pěstujete. Mě to umřelo a nepovedlo se mi to prostě tak si ji kupuji buď jako plody nebo jsem ji viděla i v tabletkách.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 74.94 (?), 5.10.2012 22:44

Zdravím Veruno.Goji jsem pěstovala pět let v nadmořské výšce 435mn.Letos jsem dva keře věnovala.Kvetly vždy od srpna do října, plody žádné.Často keře chytaly plíseň,tak postřiky byly dražší, než kdybych si plody koupila.Irena

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 106.98 (?), 6.10.2012 9:13

a odkud jste měla tu goji?  já měl goji která neplodila. Když si jí vypěstujete ze semen, tak plodit bude.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 16.86 (?), 15.11.2012 10:57

Dobrý den,

kustovnici jsem si zakoupila před dvěma roky u Starkla. Mám ji zasazenou na slunném a před větrem chráněném místě.  Krásně roste, má až několikametrové šlahouny, loni kvetla jen trochu a až k podzimu, letos nasadila velkou spoustu květů a dočkali jsme se i plodů, ale zatím ne velkého množství. Dva ze šlahounů, které se plazily po zemi, jsem přihrábla zeminou a krásně to zakořenilo.

Iva K.  

okr. Mladá Boleslav

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
lantros7 - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (60) - 97.100 (?), 15.5.2013 0:14

Kustovnici jsem koupil jako semínko minulý rok, a zasadil jej.

Vyrostla mi rostlinka asi 20cm vysoká.

Přezimovala na zahradě a letos vyrašili lístky.

Uvidím jak poroste.

Kustovnice
Kustovnice
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  16,  17,  18   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika