Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Ahojky!

Tedy já úplně žasnu, jak mohou odeslat jakoukoliv rostlinku ze zahradnictví v pátek!!! Objednávám ze subtropického zahradnictví Kruh už leta a nikdy se mi nestalo, co tu popisujete. Rostliny byly vždy odeslány v pondělí nebo úterý, aby stihly dojít a domů mi je pošta přivezla vždy hned druhý den. Balík byl označen jako "živé rostliny" a také bylo na lístku napsáno, že pokud jsou doručeny déle než do 2 dnů od data odeslání, mám je ihned poslat zpět. Nikdy se nestalo, že by byly zvadlé, spíš naopak byly bohatě zalité, že jsem je začala zalévat až za několik dnů. Pravda je, že se musí po cestě několik dnů chránit před slunečním svitem, ale to přeci není takový problém. Také jsem si chtěla kustovnici objednat, ale bohužel, v Kruhu ji nemají a ta zmínka o neplodnosti kustovnice v našich podmínkách mě taky dost odradila. Tak prosím, pokud se někomu daří sklízet plody, pište, foťte!!! Papa a hodně úspěchů! Diana

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika