Gril Weber Q 300-320



pefito - (47) - 49.182 (?) 
31.3.2013 14:45, zobrazeno: 5075x

Dobry den,

Rad by som sa opytal majitelov tohto grilu, ako su s nim spokojni. 

Uz sa tu o nom nieco napisalo, no medzicasom ubehlo par rokov a uzivatelov a skusenosti urcite pribudlo.

Vazne o nom uvazujem, rozhodoval som sa medzi Weber one touch premium a Q 300. Zacinam sa priklanat k plynu.

Aku mate spotrebu plynu? Problemy s poruchami? Kvalita grilovania, resp. nedostatky?

Mam moznost tento gril doviezt lacnejsie z Kanady. Neviete nahodou ci su pripojky totozne s nasimi?

Dakujem za reakcie.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
   
host - 241.134 (?), 20.5.2013 20:55

Já mám doma Weber One Touch Premium 47 a naprostá spokojenost, ale je pravda, že známý griluje na plynovém grilu a je to o poznání pohodlnější. Minimálně v tom, že se gril zapne a za chvíli je rozpálený a ready na grilování. :)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Jamieee - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (622) - 167.53 (?), 20.5.2013 21:02

jednoznačně plyn. Mám tenhle co na něj odkazujete, třetím rokem a neměnil bych. Dokoupil jsem litinový tál a dělám na tom i palačinky, lívance, volská oka, atd... Na grilu je díky poklopu a rozdělení hořáků možno i péct jako v troubě, pekl jsem i kachnu, vepřové pečeně, roastbeefy, dokonce chleba atd...

letos po zimě nejde to zapalování, ale snad bude stačit jen vyčistit, jinak vše ok, tam snad není co by se rozbilo... lze to celé rozebrat a vyčistit, není problém

jo, a nekupujte si tu hezkou bombu na plyn originál Weber, je to nesmysl, pak musíte měnit jen u nich za drahý plyn jinak na pumpě výměnou samozřejmě dostanete vždy už jenom nějakou obouchanou a tu hezkou už nikdy... a to se nevyplatí, je to na bombě o několik SET korun předraženo

jinak ta velká bomba mi plná vydrží tak měsíc a to griluji skoro DENNĚ

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika