Gril lokomotiva - zkušenosti, tipy rady



host - 171.59 (?)
29.11.2014 1:58

Jen bych dodal, že existují 2 druhy "lokomotiv", jedna tu byla v diskuzi vyobrazená, má komín z boku a nelze "štelovat" výšku roštu, 2. varianta ná komín na vyklápěcím poklopu a lze u ní "štelovat " výšku roštu. Jinak všeobecně lze konstatovat, že tento gril není určený k přímému grilování, ale spíš k pečení s chutí uzeného. Grilováním se zabývám na soutěžní úrovn. Kuřecí a, s trochochu šikovnosti lze udělat i vepřové, ale ke grilování hovězích steaků bych to nedoporučil. Vycházím z vlastní zkušenosti, která je nezdělitelná, sám jsem ho kdysi velmi chtěl, ale po jedné akci j sem velice rychle změnil názor. Ale to si musí každý vyzkoušet sám. Případné dotazy nebo zkušenosti rád zodpovím. Husky.   huskyjbc@hotmail.com

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
                  
host - 8.11 (?), 15.6.2013 14:17

Tuk odkapává opravdu na dno válce. Jelikož je ale gril vyspádovaný směrem od topeniště, tak stéká směrem od něj. Na konci grilovací komory je ve dně trubička, z vnějšku pod ní háček a na něm zavěšený kyblíček. Do kterého mastnota odkapává...

gril lokomotiva
gril lokomotiva
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 8.11 (?), 15.6.2013 14:25

...

Gril lokomotiva
Gril lokomotiva
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 252.20 (?), 4.6.2014 19:01

Ahoj uvazuji ze si tez udelam nejaky gril muzes mi zaslat nejake foto pro inspiraci. Dik lubos.moravec@email.cz

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 210.15 (?), 18.11.2014 19:53

třeba něco takovýho:)

smoky fun po česku
smoky fun po česku
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
miroslav partl - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (90) - 158.206 (?), 19.11.2014 10:32

Nepletete si buk a dub?

Hořký maso je spíš po dubovém dřevě, po buku v žádném případě (ani s kůrou).

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 171.59 (?), 29.11.2014 1:58

Jen bych dodal, že existují 2 druhy "lokomotiv", jedna tu byla v diskuzi vyobrazená, má komín z boku a nelze "štelovat" výšku roštu, 2. varianta ná komín na vyklápěcím poklopu a lze u ní "štelovat " výšku roštu. Jinak všeobecně lze konstatovat, že tento gril není určený k přímému grilování, ale spíš k pečení s chutí uzeného. Grilováním se zabývám na soutěžní úrovn. Kuřecí a, s trochochu šikovnosti lze udělat i vepřové, ale ke grilování hovězích steaků bych to nedoporučil. Vycházím z vlastní zkušenosti, která je nezdělitelná, sám jsem ho kdysi velmi chtěl, ale po jedné akci j sem velice rychle změnil názor. Ale to si musí každý vyzkoušet sám. Případné dotazy nebo zkušenosti rád zodpovím. Husky.   huskyjbc@hotmail.com

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 63.122 (?), 12.12.2015 13:18

grilovani v tomhle grilu je supr, dělaný je z bojleru

gril lokomotiva
gril lokomotiva
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 63.122 (?), 12.12.2015 13:31

ještě foto


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 63.122 (?), 12.12.2015 13:35

3


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 105.196 (?), 18.12.2015 9:43

Nějakou dobu jsme grilovali v klasickém krbu postaveném svépomocí a nějak jsme si nestěžovali, protože jsme neměli srovnání. Pak jsem u kamaráda zkusil maso dělané na kotlíkovém grilu Weber a na náš krb jsem totálně změnil názor. Ten uzavřený gril byl prostě pecka. Ale nechtělo se mi dát tolik peněz za jednoúčelovou záležitost, tak jsem nakonec koupil právě BBQ gril Garth na dřevěné uhlí a musím říct, že jsem spokojený. Upřímně řečeno- některé detaily na Webera nemají, ale jako celek působí solidně a funguje bezproblému.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika