Co mám dělat se vzteklým králíkem?



host - 63.199 (?) 
2.2.2020 13:10, zobrazeno: 4850x

Mám tří letou samičku králíka zakrslého (lvíčka). Mláďata nikdy neměla, myslím, že jí to ani neumožníme. Stačí, když se jenom přiblížíme ke kleci a začne mrčet, později dupat zadníma nohama, běhá po kleci a snaží se kousnout. Nedej bože, když ji chceme nakrmit, nebo vytáhnout. Většinou se nevyhnu otisku zubů, nebo trošce krve. Ale zajímavé je, že to dělá, pak je pár měsíců hodná a potom zase. Je to tak pokaždé! A v době co to dělá, si staví hnízdečko ze sena a podestýlky a někdy si i trhá chloupky na bříšku. Vím, že už tady taková otázka byla, ale já právě nevím co dělat, když mláďata nemá.☹️ 

Poradíte mi prosím?

Růženka
Růženka
Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 161.2 (?), 3.2.2020 6:06

Pro manipulaci používejte např. kuchyňskou chňapku. To její chování je normální touha-pud... SPCH

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 191.3 (?), 3.2.2020 9:40

kup kralika, a pak si bud nechaš mladatá alebo samičku :D  

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 63.199 (?), 3.2.2020 15:32

Bezva tip, už jsem nad tím přemýšlela, možná to i zkusím...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 96.204 (?), 3.2.2020 19:49

Králíček-samička chce mladé, tak ji dejte vykastrovat a budete mít obě klid.Nemnožte, prosím,zbytečně-kam je pak dáte?Vykastrování ji ochrání i před nemocí dělohy apod.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Kouří do místnosti29.5.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.5.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika