Jak odehnat kočky



host - 228.74 (?)
3.5.2016 8:25

V ČR jsem to prodávat neviděla, ale na zahraničních stránkách hledejte "motion activated sprinkler" - postřikovač s fotobuňkou. Všichni si je chválí. Jsou na baterky, stačí zapojit na hadici. Na eBay se dá sehnat cca za tisícovku.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
               
host - 9.2 (?), 16.3.2015 15:49

Již hodně let na zaseté záhony dávám bílou netkanou folii, na kterou nandám sem tam větší kamínky na zatížení. Je to hlavně kvůli špačkům, kteří jsou schopní vytahat ze země sazečku i drobné rostlinky.Pomáhá to také proti kočkám. Václav

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 157.239 (?), 16.3.2015 21:48

...folii?blush

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Josef. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2694) - 140.10 (?), 16.3.2015 22:13

Předpoklládám, že když se mluví o "bílé netkané", že je ve skutečnosti myšlena samozřejmě textilie (ale fólie je zažitější termín).

Josef.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 157.239 (?), 16.3.2015 22:24

...taky se píše o druzích meruňky a myslí se odrůdy...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
ladonna - (9) - 215.165 (?), 2.4.2015 23:44

Dokud jsme neměli vlastní kočky, tak naši zahradu také zaplavovala spousta těch "cizích". Záhony věčně rozhrabané. Když jsme si pořídili vlastní dvě čičiny, ta jedna se začala chovat jako policajt a "cizí" kočky ze zahrady vyhnala. Ty naše ovšem na zahradě kakají dál.

Kočky nemají rády, až na výjimky, vodu. Zkuste je párkrát postříkat, mohlo by to pomoci. JInak - vždycky když jsem něco na záhony vysela, tak jsem podél těch řádek položila tyče (od rajčat) a nechala jsem je tam do doby, než rostlinky vyklíčily. Stejnou službu poskytnou i již zmiňované větve. Nejvíc k zlosti byla samozřejmě semena ve výsevných pásech - tam stačilo jedno hrábnutí - a vytáhla celý pás, pokud se nestačil v půdě rozložit.

Také kočičí záchod řeším tím, že nechávám někde pár lopat písku, aby tam kočky mohly volně chodit - a jejich exkrementy občas vyhodím. Jiná rada asi neexistuje.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 228.74 (?), 3.5.2016 8:25

V ČR jsem to prodávat neviděla, ale na zahraničních stránkách hledejte "motion activated sprinkler" - postřikovač s fotobuňkou. Všichni si je chválí. Jsou na baterky, stačí zapojit na hadici. Na eBay se dá sehnat cca za tisícovku.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Podklad dlažby na terasu22.4.2024
Výběr hliníkové pergoly od A do Z22.4.2024
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika