Zachráním smrk ještě nějak prosím?



host - 50.172 (?)
27.2.2017 21:38

Kupte si nový a zasaďte na místo určení. Bude hezký hned.

O tu Vaši mrtvolku v posledním tažení se klidně stareje, ale hezký bude možná tak za sedum až deset let. Bude to chtít i chemickou ochranu.

Myslím, že po pěti letech to stejně vzdáte. Nevidím důvod zachraňovat přerosteného TRPASLÍKA když si můžete koupit malého hezkého.

J.A.R.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
            
Standa_HK_ - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1484) - 248.183 (?), 24.2.2017 16:05

Ono po záchraně z toho bude opět nezajímavý pravidelný kužel P.conica.

Stačí k tomu oddělit nevzhledné cca podle červené linie a utopit to do záhonu tak, aby postranní výhon vlevo od hnědé linie (navržená úroveň terénu) převzal úlohu kmínku s apikální dominancí. Už čtvrtým rokem to bude kužel a s každým dalším rokem navíc bude pravidelnější.

SfK.


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
lenkak - (18) - 16.170 (?), 27.2.2017 17:51

Děkuji za rady a názory. Samozřejmě vím, že nejjednodušší je zlikvidovat a koupit nový, když jsem se na přesazení stromku vykašlalablush.  Nicméně teď odpoledne jsem smrček ostřihla a přesadila, třeba se vzpamatuje a ujme (byla bych ráda).  Lenka.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 50.172 (?), 27.2.2017 21:38

Kupte si nový a zasaďte na místo určení. Bude hezký hned.

O tu Vaši mrtvolku v posledním tažení se klidně stareje, ale hezký bude možná tak za sedum až deset let. Bude to chtít i chemickou ochranu.

Myslím, že po pěti letech to stejně vzdáte. Nevidím důvod zachraňovat přerosteného TRPASLÍKA když si můžete koupit malého hezkého.

J.A.R.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 182.227 (?), 28.2.2017 7:39

Ženy mají v sobě něco zakódováno, starat se o slabé, zachraňovat. Paní naprosto chápu i když jsem výše psal něco jiního. Pro tu horší polovinu, jak říká manželka, tedy pro nás je to jinak. Jsme zaměření na výsledek. Věky již prověřily že obojí je správné. P 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
Mimmo - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2261) - 66.105 (?), 27.5.2017 9:51

Něco na odlehčení:

Při obhlídce svého omrzlého ořešáku (v 520 m) jsem si všiml nedalekých "nemocných" smrčků. Až po chvíli jsem si všiml, že ve výběhu jsou taky ovečky...

Okousané smrky
Okousané smrky
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 157.239 (?), 27.5.2017 15:30

Parazitismus, který může vadit pouze zapšklému estétovilaugh! Smrčky nehynou, směřují k nebesům, barani si zobnou a pročísnou háracheeky... Paráda, dík, to se jen tak nevidí. SPCH

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika