Smrk omorika



host - 30.169 (?) 
26.11.2013 13:45, zobrazeno: 3447x

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jak pečovat o tento smrček.Zakoupil jsem ho v OBI v takovém květináčku a je tam přes něj takový zelený obal.Zatím ho mám ve sklepě a na vánoce bych ho chtěl dát domu.Kdy mám ten zelený obal sundat?..Jak často zalívat?..Předem děkuji všem za odpověď.Jakub

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
   
Marvella - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (820) - 48.194 (?), 26.11.2013 16:39

Dobrý den Jakube, tak jednak doufám, že jste koupil stromek na sázení s kořeny, protože momentálně prodávají v OBI stromky bez kořenů, kmínky mají zapíchnuté v květináři a ten je ještě obalen v obalem. Jsou určeny jen na vánoce. Dívala jsem se tam po nich, protože byly za dobrou cenu! A jehličňan jako takový dávat na vánoce do domu, do tepla je docela riskantní. stromek je totiž potřeba zvykat na vyšší a vyšší teplotu a musím se přiznat, že někdy mi v teple v bytě prostě nepřežil. Nebo přesněji uschnut až po přesazení na zahradu. Ale máme doma docela dost teplo, takže určitě i na tom záleží. Marcela

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 175.130 (?), 26.11.2013 19:01

Dobrý večer. Pro takový vánoční stromeček vnesený do tepla domu i s květináčem v dobrém zdravotním stavu je jako by Vás někdo postavil do vytopené sauny na stejnou dobu jako ten nebohý stromeček. Zdeněk

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů10:55
Nářadí pro průklest vysokých stromů9:50
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika