Idaret



Stránky: 1,  2,  3   
host - 78.10 (?) 
3.11.2012 17:33, zobrazeno: 30691x

Co dodat? Zdá se že k této profláké odrůdě bylo řečeno už vše, nicméně musím říci že letos mě tato odrůda překvapila velice dobrou chutí, aromatičtější než bývá zvykem. Přestože dobrých jablek je v tomto období spousta, opravdu jsem si na něm pochutnal, kvalitou dužniny se blížil Jonathanu. Opravdu asi neexistuje špatná odrůda jen špatná poloha, resp. každá odrůda chce to svoje. Na Slovensku u Zvolena jsem si pochutnával na Croncelských, které tam měly 300 i více gramů, mimořádnou štavnatost i aroma. Tady na Opavsku je to spíš podprůměrné jablko trpící značně strupovitostí. Odrůda idaret asi vyžaduje pro kvalitní chuť teplejší oblasti, pěstovala se kdysi třeba v jižním tirolsku, přestože to je nejpěstovanější odrůda v Polsku, nevím zda je nejvhodnější do tamních podmínek. Kvalita kupovaných Idaretů napovídá že spíše ne... Zajímal by mě názor Miloše Vysloužila o němž je známo že úspěšně pěstuje tuto odrůdu i v poměrně drsnějším klimatu. Je spokojen s jeho jakostí, nebo si spíš drží tuto odrůdu pro dobrou trvanlivost a vzhled plodů...

       Ing. Fidla

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 41.143 (?), 3.11.2012 18:18

Pane inženýre jakou odrůdu máte na mysli, nějakou novou, nebo IdareD (Wagenerovo' x 'Jonathan)

           RNDr. Dipl. Ing. Kadlec, Ph.D. CSc.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 78.10 (?), 3.11.2012 19:50

Jen do mě... Úroveň tématu se snad nesníží, jestli je jedno písmenko napsané jinak než by mělo být a znalec se nepozná podle toho jestli zná přesný název odrůdy.. Bohužel musím konstatovat že tihle hnidopyši téhle diskusi neprospívají, pokavad tedy Nám o něco jde.

Jestli se někdo urazil že jsem nazval tuhle odrůdu profláklou, nemá proč. Vícemně jsem Idared vychválil jako už dlouho nikdo tady. Víc k tomu nemám co...

       Ing. Fidla

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
rosti&slavik - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1017) - 88.38 (?), 3.11.2012 20:10

Už to tady řešili před dvěma, třemi roky p.Juraj Kafka a p.Stanislaw v některé vlákně švestky, nebo meruňky.Profláklá byla matně si vzpomínám odrůda Leskora, nebo jiná.Tento výraz není nikterak hanlivý, ale vyjadřuje skutečnost, že je odrůda všem velmi známá, a nikdo si ji nesplete-profláklá.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 30.205 (?), 3.11.2012 20:55

No já mám letos Idared krásně tmavě rudý, chut jsem ještě nezkoušel.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Wimpi - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2112) - 200.122 (?), 3.11.2012 21:03

Letos jsem žádný Idared ještě nejedl. Ale co si pamatuji, tato odrůda má určitou chuťovou, zcela charakteristickou nuanci, jakýsi chuťový "odstín" který nemusí každému vyhovovat. Někdo ji uvítá a druhý upřednostní raději chuť jiných odrůd. Já patřím do té druhé skupiny. Jistě, dlouhá skladovatelnost Idaredu je obrovskou výhodou, která tuto případnou ztrátu kytičky maže.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Rony - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1084) - 12.162 (?), 3.11.2012 21:44

Dlouho jsem pěstoval Idared ale postupné silné" zaplevelení" strupovitostí, které jaksi narůstalo stářím stromu mne od dalšího pěstování odradilo a většinu stromů jsem likvidoval. Skladovatelnost výborná, vadnutí téměř nepostřehnutelné. Vadila mne tlustá slupka ale to k dobré skladovatenosti patří. Stejně jabka okrajuji. Ano souhlasí chuť je zcela zvlášní a poznám ji bez zaváhání a já jsem si ji nazval soukromně bez nějakého hanění "pitralonová" protože mne to ten pitralon tak trochu připomínalo.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 78.10 (?), 4.11.2012 8:15

Inu strupovitost je samozřejmě achilová pata Idaredu, skladovatelnost zdědil po rodičích Jonathan a Wagenerovo, což má být taky chuťovka, mohl by ji někdo tady zhodnotit? Chuť Idaredu je určitě specifická, snadno rozeznatelná, pro mě dost osvěžující, podobně jako Jonathan. Pitralon je nějaký chemický přípravek? Jinak u technologie pěstování považuju Idared za jednu z odrůd u které je nutná probírka, má tu vlastnost že menší plody bývají bez chuti, jen velké plody jsou opravdu chutné. Mittwochovi bych vzkázal, že možná bude chutí Idaredu po letošním teplém létu příjemně překvapen. Mimochodem gaskoináč letos povedený? A jak probíhal mrazový 18. květen v jeho poloze v těsné blízkosti Pradědu? Urodilo se, či neurodilo?

           Ing. Fidla

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 220.182 (?), 4.11.2012 12:16

O Wageneru už jsem tu někde psala. Byla to jediná odrůda, která jakž takž přežila v panelákovém sklepě až do února. V normálním sklepě vydrží v pohodě do zač.dubna, nescvrkává se. Plošší jablko, slabá slupka, šťavnaté, svěže nasládlé. Nemocemi nijak zvlášť netrpělo. Loni na podzim jsem ho konečně znovu sehnala (na A2 ve školce v Malenovicích), už roste cheeky...

A Pitralon je hoda po holení wink           Lída

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 220.182 (?), 4.11.2012 12:17

..pardon, ne hoda, ale voda...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika