Hnilobné fleky na jablkách



Vinšálek - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1862) - 220.242 (?)
31.10.2014 21:08

Podle mě jsou plody na obrázku napadeny hořkou (gloeosporiovou) hnilobou. Původcem jsou tři druhy vřeckatých hub, které se kdysi zařazovaly do rodu Gloeosporium. Dnes je latinských názvů takovýchto hub řada.

Zdrojem nákazy jsou spory na větvích či pahýlech v korunách stromů. Při dešti se dostanou na plody, zde vyklíčí a přes lenticely nebo praskliny ve slupce pronikají do plodů. První viditelné příznaky se objeví až při sklizni, velmi často až po ní.
Chemická ochrana je možná postřikem fungicidy třeba zároveň i proti pozdní strupovitosti.
V zahraničí se prý používá přímé máčení plodů v roztoku fungicidu po dobu 30 vteřin.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
                     
galloway pippin - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1406) - 179.38 (?), 29.10.2014 9:37

Pěstitel si příznaků všímá, až když jsou dlouhodobě viditelné, to neznamená, že tam nebyly dříve.Houba Gloeosporium album - pùvodce skládkové hniloby jablek začíná napadat plody už po opadu květních plátků.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 31.40 (?), 29.10.2014 13:16

Presne, tie isté hnilobné bodky mám na plodoch Idared

Je zaujímavé, že sú na najväčších a najviac vyfarbených plodoch.

Na jablkách strednej veľkosti a menej vyfarbených sa tieto hnilobné bodky nenachádzajú.

Mám podozrenie, môj názor, či tú infekciu nespôsobujú napr.osy alebo sršni nabodnutím, je to iba na najzrelších plodoch na vrchole stromov..

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 70.58 (?), 29.10.2014 13:40
Našel jsem to v dokumentu ochranajadrovin_web.pdf od Bioinstitut a Fibl. Jdu se teď podívaj, jak vypadají listy.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 70.58 (?), 29.10.2014 19:03
Vyfotil jsem listy. Zdá se, že jsou více napadeny z jižní, JZ, strany. Plody na sev. straně i listy vypadají napadené méně.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 67.66 (?), 30.10.2014 7:19

Mám podozrenie, môj názor, či tú infekciu nespôsobujú napr.osy alebo sršni nabodnutím, je to iba na najzrelších plodoch na vrchole stromov.

To asi těžko. Vosy i sršni bodají žihadlem - v boji. Jinak mají kusadla a plody když tak vyžírají.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Vinšálek - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1862) - 220.242 (?), 31.10.2014 21:08

Podle mě jsou plody na obrázku napadeny hořkou (gloeosporiovou) hnilobou. Původcem jsou tři druhy vřeckatých hub, které se kdysi zařazovaly do rodu Gloeosporium. Dnes je latinských názvů takovýchto hub řada.

Zdrojem nákazy jsou spory na větvích či pahýlech v korunách stromů. Při dešti se dostanou na plody, zde vyklíčí a přes lenticely nebo praskliny ve slupce pronikají do plodů. První viditelné příznaky se objeví až při sklizni, velmi často až po ní.
Chemická ochrana je možná postřikem fungicidy třeba zároveň i proti pozdní strupovitosti.
V zahraničí se prý používá přímé máčení plodů v roztoku fungicidu po dobu 30 vteřin.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 70.58 (?), 2.11.2014 18:59
Děkuji za fundovanou odpověď. Ale pořád nevím, co s tím? Jablka asi vyhodím. Stromy zkusím příští rok chem. ošetřit (ač nerad).
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 70.58 (?), 23.10.2016 11:48
Dobrý den, po dvou létech je to totéž. Nestříkal jsem. Ale plody jsou stále stejné, každý rok napadené. Nejvíce napadené jsem postupně trhal a vyhodil. Na části už jsou viditelné ostré tečky cca 1 mm. Od vos to nebude vzhledem k počtu. Skvrny se postupně rozšíří a hnijou. Jsou to zimní jablka, takže je skladovat nemohu. Škoda. Jde mně o fundovanou odpověď, zda mohu tato jablka (jestil je původ bakteriální) zpracovat nyní, třeba na mošt (asi ne?), nebo rozvařit a zavařit dřeň (cca do 100C), nebo je vůbec nezpracovávat? Děkuji.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika