Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Ja som sa pred 3 rokmi rozhodla kúpiť 2 slĺpovité hrušky :Saphiru a Decoru. Tento rok mi prvý krát zarodila hruška Saphira. Čo sa týka rezu, som z toho úplný jeleň. Saphira zarodila na konci konárikov. Bočné konáriky u oboch hrušiek rastú ako divé. Saphira je vysoká asi 2 metre a Decora asi 3,5. Robím rez ako na ovocnej stene (za tretím až štvrtým očkom skrátim výhon, druhú vlnu výhonov za 3. očkom...). Okrem toho ich ale aj tvarujem do vodorovnej polohy??. Nechávam ich dlhé tak 30-40 cm.  Keby som ich rezala za 2. očkom, tak mi aj tak vyženú polmetrové výhony druhej vlny ktoré rastú prísne vertikálne- ja ich tvarujem. Prikladám foto oboch hrušiek. U Saphiry mi v máji čosi zlikvidovalo terminál- odumrel, takže smola, niektorý konárik musí zaujať jeho miesto. Ak má niekto foto rodiacich stĺpovitých hrušiek alebo jabloní, potešili by. Ako tvarujete a režete tieto hrušky a s akým výsledkom? Zdravím. Daniela 

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika