Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den, mám nevelkou zahradu ne které mám deset stromů jejich stáří se pohybuje mezi dvacetti až čtyřicetiti lety. Uvědomuji si nutnost výměny většiny stromů, ale nevím zda opět koupit čtvrtkeny, zákrsky a nebo raději vysadit ovocnou stěnu z ze sloupovitých stromků.Nemohu se rozhodnout nejen proto, že si nejsem jistý, zda by se mi někdy vrátily náklady. Zahrada začína na vrcholu asi tři metrového břehu, na jehož spodní straně je silnice a chodník a jedná se o suchší oblast. Okrajové místa přesychají. Nevím zda by bylo vhodné do těchto míst sadit sloupovité ovocné stromy.Mám obavy že slabě rostoucí podnože by zde živořily V součastné době je tam Idaret, Anstrachán červený, Šampion,golden, hrušky Wiliemsova a přeroubovaná Boskova lahvice na Lukasovu a Pařížanku. Broskve a meruňky jsem již vykopal. Jabloně rodí jeden rok silně a následující mizerně, a hrušky díky aktivitám obecního úřadu, kteý vysadil na břeh desítky jalovců jsem již tři roky nesklízel.Stojím před rozhodnutím, zda risknovat výsadbu sloupovitých stromků, nebo nadále pokračovat s se čtvrtkmeny a nebo utvořit nějakou ovocnou stěnu po okraji pozemku, abych upřostřed zachoval zahradu zeleninovou. Zajímal by mě Váš názorna můj problém

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika