Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Když budu upřimný, tak Coxovu renetu jsem nikdy neochutnal a o její vynikající chuti se jen dozvídám od některých přispěvovatelů v této diskuzi. Mladý stromek Coxovky na naší zahradě, který po několik let ani nevykvetl jsem v 70tých letech minulého století z neznalosti přerouboval Championem, na kterém se brzy objevila gumovitost a skončil. Začínal jsem se tenkrát teprve zajímat o ovocné stromy. Stejně tak neznám kvalitu odrůdy Pinova, kterou na tomto vlákně vychvalují někteří její pěstitelé. Avšak Topaz, který je na naší zahrádce od devadesátých let nejlepší odrůdou znám dokonale. Dělám pouze od června postřik proti skvnitost zpočátku Wuxalem a později Kalkosolem a mšice ničím máčením konečků napadených výhonů. Na stránkách výše uvedeného šlechtitele jsou 2 zajímavá videa. Na jednom popisuje novou odrůdu a na druhém předvádí umělé opylení, které vede ke vzniku nové odrůdy.  Zdraví Hora.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika