Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Mám stromek odrůdy Shinko. Zdá se mi ale, že stromky různých jmen plodí všechny stejné ovoce. Co se Shinka týče, každý rok pravidelně kvete. Zdá se, že je odolná mrazu. Plodí bohatě - musím protrhávat. Předloni visely plody na stromku do půl. listopadu i když už listí bylo dole. Ten stromek mám jako exotickou záležitost. Ovoce je velmi tvrdé, šťavnaté, mírně sladké bez jakéhokoliv aroma. Spíš bych řekl mírně oslazená voda. Velice dlouho je pevné a nikdy nezměkne jako hruška. A s tou rzivostí je taky problém. Jsme v oblasti, kde se rzivost objevuje jen sporadicky (za to pro šarku zde nedopěstujem švestku) a v loňské sezoně se na Shinku objevila rzivost poměrně dost. Kdo to chce zkusit budiž, ale větší množství bych nedoporučoval.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika