Zapařené nebo přemrzlé houby



galloway pippin - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1406) - 179.38 (?)
24.10.2014 13:09

Václavka obecná je nejlepší houba do smaženice... dodává příjemnou kořenitou příchuť pokrmu.Několik let naspátek u nás václavka obecná nerostla, je to výborná jedovatá houba-potřebuje jen delší dobu varu pro odstranění jedovatých toxinů... A tak když letos začaly růst ve velké míře, nasbíral jsem si velký koš.Už to nebylo kde dávat, tak jsem šel domů.Byl jsem utahaný, tak jsem houby vyndal z koše až po dvou hodinách.Vevnitř bylo houbové teplo-houby začaly pařit.Po vyndání z koše ještě nějaký čas hicovaly.Hodně rychle jsem je zpracoval, hodinu povařil, zamrazil,část snědl.Měl jsem štěstí... nic nám z toho nebylo.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
host - 34.41 (?), 24.10.2014 8:52, zobrazeno: 17519x

Jak poznám zapařené nebo přemrzlé houby?

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Standa_hk - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5555) - 244.2 (?), 24.10.2014 9:25

Houba musí být při rozkrojení matná pórovitá. Pokud je při rozkrojení sklovitá, houby jsou přemrzlé nebo zapařené natolik, že nejsou použitelné.

Vyjímku tvoří zmrznutí, které proběhlo pouze jednou - tedy při ukládání do mrazáku hotových očistěných hub jsou tyto použitelné pro tepelnou úpravu trvající minimálně 20 minut při teplotě nad 90°C (dušení) nebo minimálně 12 minut při teplotě nad 120°C (restování, smažení). Do uvedených dob se nezapočítává doba potřebná k prohřátí z 0°C (povolené houby) na cílovou teplotu přípravy. Houby necháme před přípravou jen povolit(2°C na povrchu, krystalky ledu v jádře), nikoliv zcela rozmrznout (nad 2°C i v jádře).

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Wimpi - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2112) - 109.116 (?), 24.10.2014 10:30

Netušil jsem, že když houba zmrzne a pak rozmrzne, stává se zdravotně závadnou. Chápu, že když je dlouhodobě zmrazená na teplotu těsně pod 0°C, tak dlouho čerstvá nevydrží a začne se kazit, škodlivé bude i vícenásobné zmrazení / rozmrazení. Ale v čem je hluboce zamražená houba riziková? Vytváří se v ní při prvotním rozmrznutí nějaké patogeny?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Standa_hk - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5555) - 244.2 (?), 24.10.2014 10:46

A vy jste někdy konzumoval houby syrové? tedy vyjma některých žampionů?

Ne, nevytváří se tam patogeny, jen se některé látky přemění na takové, které by mohly způsobit zdravotní obtíže spojené s horší stravitelností apod. Dodržet ty časy není zase tak problematické - pokud dám houby pod maso, tak i kuřecí plátek se dusí minimálně 30 minut, hovězí klidně i 90 ... Je lepší si pochutnat, než mít nechutnou "minutku".

Do salátů je pak leší dávat houby sterilované ve slaném či sladkokyselém nálevu, neý houby mražené (a pak orestované).

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
Wimpi - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2112) - 109.116 (?), 24.10.2014 11:47

"A vy jste někdy konzumoval houby syrové? tedy vyjma některých žampionů?"

Konzumoval, nikoli zcela syrové, ale taková syrovinka, jen lehce posolená a letmo opečená na rozehřátém plátu kamen je docela chuťovka. Ale jinak samozřejmě běžně houby syrové nekonzumuji, což dá rozum.

Ptal jsem se proto, že mne překvapilo spojení "zapařené houby" - "přemrzlé houby" v úvodním dotazu, což evokuje výskyt nějakého společného zdravotního problému, či rizika, u hub pravděpodobně toxického. Také mne překvapily ty vaše varné časy, jakoby se jejich nedodržením člověk zase vystavoval onomu neznámému riziku. Navíc jste napsal - že "přemrzlé houby jsou nepoužitelné". Nevěděl jsem proč, tak proto jsem se optal. Příště bych doporučil nemíchat jablka s hruškami a pokud se má vařit jen z důvodu dosažení lepší stravitelnosti, která se způsobem rozmrazení nijak přímo nesouvisí, ani nehrozí otrava, jako u zapařených hub, nepletl bych to sem a nebo bych to alespoň příslušně okomentoval, aby nemohlo dojít k matení čtenářů.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
Standa_hk - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5555) - 244.2 (?), 24.10.2014 12:25

asi tady není ta pravá parketa pro mykologickou diskusi. Obecně ty časy platí pro směs hřibovitých a mohou být i jiné, ale...

Prostě, pokud chce někdo nějakým způsobem sbírat a konzumovat houby, musí znát mnoho věcí s tím souvisejících. Tady byl dotaz, jak poznat kdy je houba pouze orosená a kdy v ní už nastaly změny způsobené zapařením. Nebo kdy je houba poprvé zmrzlá a kdy je zmrzlá opakovaně. Stejně nejlepší je vypravit se na procházku se zkušeným mykologem... a nediskutovat to na anonymním fóru, kde nemůže nikdo předvést, jaké je to na omak a jaké je to podle vůně,...

SfK

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
galloway pippin - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1406) - 179.38 (?), 24.10.2014 13:09

Václavka obecná je nejlepší houba do smaženice... dodává příjemnou kořenitou příchuť pokrmu.Několik let naspátek u nás václavka obecná nerostla, je to výborná jedovatá houba-potřebuje jen delší dobu varu pro odstranění jedovatých toxinů... A tak když letos začaly růst ve velké míře, nasbíral jsem si velký koš.Už to nebylo kde dávat, tak jsem šel domů.Byl jsem utahaný, tak jsem houby vyndal z koše až po dvou hodinách.Vevnitř bylo houbové teplo-houby začaly pařit.Po vyndání z koše ještě nějaký čas hicovaly.Hodně rychle jsem je zpracoval, hodinu povařil, zamrazil,část snědl.Měl jsem štěstí... nic nám z toho nebylo.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika