Symbivit



Stránky: 1,  2,  3,  4   
vasice1957 - (10) - 181.246 (?) 
23.1.2013 0:29, zobrazeno: 43584x

Prosím o radu, dočetla jsem se o přípravku Symbivit, je to prý nějaká houba, Ekologický přípravek (BIO), obsahující prospěšné mykorhizní houby, které se napojují se na kořeny a přinášejí rostlině lépe vodu a živiny, podporují rostlinu po celý její život, zlepšují růst, kvetení a odolnost.

Máte s tím někdo zkušenosti a k jakým rostlinám se používá.Děkuji za rady

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6490) - 14.199 (?), 23.1.2013 6:31

Použil jsem loni k rajčatům. A protože jsem to použil u všech, nemám možnost srovnání. Pokud jde o vodu, nebyla loni u nás nouze a ostatní popisované účinky neposoudím.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
vasice1957 - (10) - 181.246 (?), 23.1.2013 10:10

A zdálo se Vám, že máte větší a kvalitnější úrodu než jindy?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Mr Bigggg - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3231) - 5.149 (?), 5.2.2013 15:03

Už dlouho jsem se chystal k tomuto něco napsat. Loni jsem se rozhodl, že vyzkouším vliv Symbivitu na úrodu rajčat. Vysadil jsem jeden záhon různých druhů rajčat se Symbivitem a jeden se stejnými odrůdami bez Symbivitu. Musím se pochlubit, že jsem nic nevyzkoumal. Některá rajčata vypadala lepší se Symbivitem některá bez Symbivitu. Potom začal problém jak zjišťovat úrodu. Utrhl jsem jedno rajče na záhonu se Symbivitem a zvážil. To jsem udělal u druhé odrůdy. Přešel jsem na záhéon bez Symbivitu, tam se mně zdálo, že to rajče ještě není zralé, ale utrhl jsem ho. Tak jsem to dělal u 18-ti odrůd asi týden a pak jsem se na to vykašlal. Takový pokus už nikdy nebudu opakovat- musel by být založen jinak a na to já podmínky nemám. Takže závěrem- nevím nic a zbytek Symbivitu použiji asi na papriky.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 105.132 (?), 5.2.2013 15:31

...skuste este iny pokus. Z rovnako "plnej" penazenky kupujte symbivit a z druhej nekupujte nic. Na konci sezony spocitajte obsahy obochsmiley, co je vyhodnejsie.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
Mr Bigggg - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3231) - 5.149 (?), 5.2.2013 16:38

Zajímavá teorie, ale všechno není o penězích. Takový koncert Nohavice 740, MS v biatlonu asi zhruba stejně. Vlastně podle této teorie bych měl vypnout PC, raz, dva tři...

          Zdraví Mr Big

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 105.132 (?), 5.2.2013 17:19

...myslene inac. Ak nepozorujete zmenu, nema simbivit vyznam.  Nekupujme zbytocne veci. Nehovorim o case, ktory zbytocnemu nakupu venujeme.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Mr Bigggg - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3231) - 5.149 (?), 5.2.2013 22:31

V dnešní době mne fascinuje ta suverenita se kterou někdo tvrdí, že je to dobré a druhý, že je to na nic. Oba si říkají odborníci. Máte snad nějaké informace o zbytečnosti Symbivitu o kterých já nemám ani tušení?

          Mr Big

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 224.56 (?), 5.2.2013 23:14

Ze sa pytate prave vy. Podla toho co vy sam pisete vyssie, ucinok symbivitu nebol dokazany a vo vasom pripade to bol zbytocny pripravok. Pisete, ze ste nic nevyskoumal. Ze to bolo tak, ze niektore odrody vypadali lepsie ine horsie, nic neznamena. Ucinok ak nie je badatelny a jednoznacny nestoji za rec.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Mr Bigggg - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3231) - 5.149 (?), 6.2.2013 7:28

Já jsem nepsal o tom jestli Symbivit má nebo nemá nějaké účinky, ale o tom, že jsem špatně založil pokus. Nelze srovnávat jednu sazenici s druhou, ale sazenic stejné odrůdy musí být víc. Na to, abych vysadil 20 sazenic Stupického se Symbivitem a 20 sazenic bez něho podmínky nemám a proto takový pokus opakovat nebudu. Nikdy bych si na základě špatně založeného srovnávacího pokusu netroufl tvrdit, že něco je dobré a něco ne. K Symbivitu mám vztah neutrální a počkám, zda se někdo o kvalitně založené srovnání pokusí.

          Mr Big

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika