Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Vracím se k Lignohumátu. Pro uspokojení pisatele, který se ptal na porovnání. Já jsem si skutečně chtěla ověřit jeho fungování. Takže jsem měla skupiny rostlin, kde jsem použila semínka se stejnou dobou expirace. Jenom na okraj, expirace byla v r. 2007, abych neměla velkou škodu na nových semínkách.Je velký rozdíl mezi sadbou mořenou a pak hnojenou postřikem, tak je nejhezčí. Pak je v pořadí sadba mořená   a postříkaná, nebo zalita(na střídačku) pouze vodou, následně sadba setá bez moření a zalita a opostřikována s přídavkem hnojiva. Roztok používám v barvě světlého čaje. Vyzkoušela jsem i moření dle knížky Receptt našich babiček. To jsem ještě nevěděla o lignohumátu, ale pouze o Humofixu, který jsem nesehnala. Protože jsem neměla bylinky, tak jsem použila směs čajů (přeslička, kopřiva, heřmánek, řebříček, nechtík a přidala jsem granulovaný česnek).  V roztoku jsem mořila a následně první týden rosila. Výsledek je lepší než čistá voda, ale ne tak dobrý jako s Lignohumátem. Ty rostliny jsou fakt nejlepší. Všude jsem použila i stejnou skladnu směsi výsevového substrátu a agroperlitu. Byla to piplačka, ale dopracovala jsem se k poznání.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika