Rozdíl mezi kdoulí a kdoulovcem



Stránky: 1,  2,  3,  4   
Alena Musiolová - (1) 
27.4.2007 21:31, zobrazeno: 109224x

Dobrý den. Chtěla bych se zeptat, zda kdoule a kdoulovec jsou dva názvy téhož nebo se jedná o rozdílne rostliny. Pakliže by se jednalo o rostliny různé, chtěla bych poprosit o uvedení základních rozdílů mezi něma a také bych ráda věděla, zda jsou plody jedlé. Děkuji.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 204.1 (?), 29.4.2007 7:35
Prava kdoule kvete pozdeji nez kdoulovec a to velkymi bilymi kvety okraje naruzovele plody jsou podobne hruzce povrch kozovyty po uzrani voni jinda davali babicky do pradla aby provonely,kdoulovec kvete brzy z jara cervene ruzove plody jsou o neco mensi spise soudkovyte tvrde s kdouli se dela zavarenina kompoty oloupat zbavyt jadrincu povarit v cukernem rostoku zavarit ,nebo rozvarit s citronovou stavou a cukrem na zavareninu ,kdoule pry take jdou spracovat obdobne ale nemam vyskousene .Kdoule rostou spise jako nisi strom kdoulovec jako ker.     ky
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 226.163 (?), 29.4.2007 10:22
Je to trošku jinak. Popis kdoulovce a kdoule (kdouloně sedí), ale kdoule jsou většinou známy právě jako plody kdoulovce. Kdouloň jako ušlechtilá odrůda má několik odrůd, často se liší i tvarem a velikostí plodu. Od kulatých velikosti pomeranče až po obrovské, i kilogram a víc vážící plody často až hruškovitého tvaru a většinou potažené jemným chmýřím na rozdíl od kdoulovce, který má plody hladké a téměř lesklé. Využití je veliké. Od přídavku do marmelád pro vysoký podíl pektinu v dužnině, přes pálenky až po ony záhadně umístěné plody v lahvích firmy RJ kde plave plod v destilátu. Marmeláda ze samotných kdoulí by asi byla poněkud trpká. Do prádelníku bych dal spíše plod kdoulovce, protože je menší. Kdouli bych dal do misky na skříň a dovolím si tvrdit, že dvě kdoule vhodně umístěné po bytě nebo podomě předčí všechny Air osvěžovače a navíc nerozprašujete do vzduchu potenciální alergeny. Pokud jde o syrovou kdouli, mohu jen doporučit pro velký obsah vitamínů a vůbec látek člověku prospěšných. Já sám mám několik odrůd, ale za poslední roky se mi nepovedlo zpracovat ani jednu, protože jen dozrají, oberou je děti a sni syrové. Pavel
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 93.222 (?), 29.4.2007 20:47
Kdoule používali mí otcové a praotcové při podzimním nakládání zelí do sudů. Nakrojí se několík kdoulí na plátky a obsah sudu se jimi tu a tam proloží.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 204.1 (?), 9.5.2007 14:37
kdoulovce maji vetsi shluky kvetu cervenych ruzovych i bilych,kdoulon ma kvety samostatne na konci jednoletych vyhonu a postranach na kratkych trnech .    v
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 22.67 (?), 13.5.2007 18:33
Kdysi jsem měla na zahradě keř - kdoulovec s bílým, spíše smetanovým plným květem a bez trnů. Květ na některých větvích přecházel do růžové. Plody byly žlutá jablíčka. Ráda bych si jej pořídila znovu. Poradíte, kde sehnat?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 70.82 (?), 18.9.2007 8:12
Do kdoulí se musí přidat několik meruněk, nebo meruňkové zavařeniny. Pak je kdoulová zavařenina jasné oranžovožluté barvy s nádhernou vůní a chutí - jo to jsou triky našich babiček. foá
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 114.199 (?), 15.2.2008 13:19

Nemám zkušenosti s pěstováním či konzumováním plodů kdouloně ani kdoulovce. Pokud je mi jedno, jak ta rostlina pokvete a jak bude veliká, a jde mi hlavně o využitelnost plodů, mám si zasadit kdouloň, nebo kdoulovec? Z uvedených příspěvků nejsem moc moudrá, o kterých plodech se tam vlastně píše.  Prosím, můžete mi někdo poradit? Dá se vysazovat i na jaře?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 100.5 (?), 15.2.2008 18:18

Myslím si, že kdouloň je ovocná dřevina s velkými tvrdými aromatickými plody - kdoulemi (tvaru hrušky nebo jablka) a kdoulovec je okrasný nízký keř pěstovaný pro květy. I ten má drobné plody, ty se ale nezpracovávají

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 215.8 (?), 15.2.2008 19:41

I plody kdoulovce lze zpracovávat podobně jako kdoule - na rosoly (vynikající) a pod. Nevýhodou ovšem je, že jsou malé, takže to dá více práce.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika