Kde objednat ovocné keře



Stránky: 1,  2   
JARKUR - (1) - 70.114 (?) 
21.2.2013 13:49, zobrazeno: 21836x

Dobrý den,

zakládám dceři a sobě rozšiřuji zahradu u RD, chtěla bych krom okrasy také něco na "zobání", v dikusích jsem našla mnoho doporučení na odrůdy a druhy ovoce (v tom už máme jasno), ale prosím i o doporučení osvědčených firem pro zaslání sazenic drob. ovoce: maliníky, rybízy, angrešty, kanadské borůvky, ostružiníky. Se sazenicemi poblíž bydliště nejsme po minulých nákupech spokojené my ani známí v okolí, také nabídka druhů drobného ovoce je zde velmi omezená omezená. Děkuji za Váš čas. JK

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 220.186 (?), 21.2.2013 21:58

Asi nejlepší ovocné stromky mi poštou přišly z Ovocné školky Strážnice, mají i drobné ovoce, ale to jsem od nich neměla, kupovala jsem ho u nás v Kuklenách.           Lída

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Rosťa 1 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (281) - 185.4 (?), 21.2.2013 22:12

Pokud uvazujete o boruvkach, tak ja jsem si je objednal pres e-shop.Chtel jsem uz petilete a nechtel jsem cekat nez dorostou.Z puvodnich mi zustaly pouze dve, tak jsem doplnil uz vzrostlyma na jare a v lete jsem uz zobal.Polovinu nasady jsem odrbal, prece jenom nebyly jeste dostatecne zakorenene.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 240.66 (?), 22.2.2013 8:22

Zahradnictví Na Zázvorce

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 40.193 (?), 22.2.2013 18:27

Tak Zázvorka je opravdu to pravé angry těm bych se vyhnul obloukem velice špatná zkušenost. Ale odborníci ve lhaní dobrý...no 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 240.66 (?), 22.2.2013 19:15

Proč ???

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Rosťa 1 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (281) - 185.4 (?), 22.2.2013 19:46

Ja osobne ma s touto prodejnou jen dobre zkusenosti... ano obcas poslali neco co v zasilce nemnelo byt, ale majitel vzdy poslal pokud to bylo mozne novou nahradu a nebo jsem si mohl vybrat neco jineho.

Kazdopadne boruvky maji perfektni.Kdyby mnel majitel uhlidat vzdy sve zamesnance a brigadniky, tak by ten den musel mit 48 hodin a jeste by to bylo malo.

Doporucuji osobni navstevu... e-shopy maji sva rizika.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 60.183 (?), 22.2.2013 21:16

Zahradnictví na Zázvorce- našla jsem několik negativních reakcí, ale bohužel aspoň tolik kladných ne. Školka Strážnice je určitě jedno z vybraných míst na nákup.Také od p. Basíka mám z minulosti mnoho rostlin, i borůvky-plodí výborně, ale byly to malé sazenice, u dcery bych přednostnila tříleté sazenice a rychlejší plození, jeho nabídka je v současnosti také užší. Osobní nákup je většinou lepší, ale do mé zahrady jsem prvně nakoupila před lety osobně maliny i rybízy ve větším zahradnictví a dle svého výběru, ale přes snahu a péči se vůbec nezadařilo, v dalších letech jsem nakupovala hlavně na základě zkušeností z tohoto fora i jiných diskusí a byla jsem podstatně spokojenější. Děkuji za stávající info a rady a těším se na další.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 14.16 (?), 23.2.2013 6:06

Zahradnictvi na Zazvorce neni spatne. Sortiment (kanadskych boruvek) je pekny, jinych moznosti mnoho neni. Uz jsem u nich v minulosti 2x objednaval, chystam se brzo na 3. objednavku. J.R.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 220.186 (?), 23.2.2013 14:33

Další možnosti objednání poštou : Uherský Ostroh, Droždín, Šťastný, Strážnice, Vrčeň, Kruh, Drahošová. Ty podtržené mám odzkoušené.  Lída

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika