Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
žel, nemohu s tímto příspěvkem tak zcela souhlasit. samosprašnost=u aktinidií schopnost oplodnit vlastními prašníky zřejmě skutečně existuje, to je pravda co říká pan Chovanec že rostlina je tam sama daleko široko nic, ve vojen. pásmu, a úrodnost je hojná. I o aktinidii argta,odrůdě Weiki jsem viděl pojednání, že je samosprašná jen na 25% a odrůda issai asi na 60%.Není to teda jednoduché. Kola  Nestudoval jsem moc ty američany, já dělal jen studium, shánění semen z mnoha míst, výsevy a selekci a to skoro jen s druhem kolomikta. Arguty tady byly dávno od první republiky v Hluboké, holovousích, Prievidzi a na jiných místech, všude jiná odrůda či typ.    Chci upozornit, že my když říkáme arguta, myslíme tím argutě podobnou rostlinu. Ve skutečnosti pod tím bývá mnoho dorůd popsaných jinak, ale jsou si  podobné a blízké. Málokdo pozná druh od druhu. U kolomikty je to dost snadné, u polygamy taky, jinak to je velmi těžké odlišit druhy.V USDA jich ted je asi 136.A přibývají. Kola J.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika