Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

já si opíšu tipy, co doporučujete a zkusím je všechny zasadit. Připomíná mi to období, kdy mi děda řekl, že chce švestku. Ale Černošickou. Já prohledala celý net a zjistila, že se jedná o x let starou švestku, která už se roky neprodává. Ale děda trval na svém. Prý ji jeden pán má, tak jsem se vydala hledat a z Černočický jsem se dopracovala k Bosenský. Ještě horší!!! Neexistuje, ale říká se tak těm velkým. Pak další, když jsem hledala typ třešně co máme na zahradě. Všude, kde je měli jsem zvonila a vyptávala se. Každý starší člověk mi řekl, ať si koupím klasickou češkou chrupku. Ahaaaa... tyhle názvy mě už ničí :-D Další lidi nevěděli...  a teď do třetice jahody... snad už poslední :-D 3 dny už prohledávám jahody... připadá mi nejpodobnější typy:  Korona, Vivaldi, Induka, Zumba a Senga Senega (tak takový nějaký mix)...tak letos mi bude z jahod hodně špatně wink

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika