Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Také mě napadla již zmiňovaná katalpa - kolem Kojetína se jí daří. Dvoumetrová přijde asi na 1000,- Dobrá volba je i ořešák...

Japonský topol k zastínění bych použíl jako "meziplodinu" smiley JP dospívá prý v 9. roce. Než jsem nařízkoval plantáž JT, tak abych věděl do čeho jdu, jsem si pořídil 10 "trpaslíků" neznámého stáří (od nadšence, který po několika letech musel konstatovat, že se topolům u něj v kopcích růst nechce a nechce) Po dvou letech jsem začal pravidelně ročně měřit přírustky (obvod kmene): 18cm, 29, 48, 68 - vykvetl, a v prosinci téhož roku při kácení měl 79 cm. Píšu "vykvetl" ale toho, uefemisticky řečeno, nepořádku bych vám nepřál. Byl jsem rád, že mě nikdo nenabonzoval Životnímu prostředí... Ať už si vyberete jakoukoli finální stínotvornou rostlinu, vysaďte i skupinu JP; z řízků by vám mohly začít stínit ve třětím roce, ze sazenic to můžete o rok, dva uspíšit a posléze, až začne stínit váš favorit, tak topoly zlikvidujete. No, pokud vám nevykvetou, že cool

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika