Amarylis



host - 213.28 (?)
13.1.2016 9:32

Dobrý den,

můžete mi prosím poradit jak pěstovat Amarilis v Hydroponií?  Dostala jsem ji. Už mi i rozkvetla, ale nevím co s ní (jak zalévat, co po odkvětu, zda se cibulka vyndává...)

Děkuji

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

   Předchozí příspěvky  |  <  11,  12,  13,  14   
            
host - 4.182 (?), 20.10.2010 10:10
S tím psím šamponem bych tomu uvěřila, protože na psí kůži přežívají různí paraziti. Je lepší provést ošetření kytek dokud to jde ještě venku na terase, pokud není samostatná místnost na kytky. Já se chemii v bytě vyhýbám. Rozinka
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
alkuska - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (72) - 6.245 (?), 16.11.2010 19:29

Tak ten host co koupal kytky v kyblu jsem ja a hlasim jak to vypada ;) Zda se ze smutnic jsem se zbavila (tuk tuk na drevo). Ani jine mrchy jsem zatim nikde nenasla. Amarylky jsou stale na nucenem odpocinku az na dve nejmensi. Ty prisly o listy ale uz rasi nove. Vypada to, ze ve zdravi prezily, tak jsem rada. Nehodi se mi zatim ty vetsi davat do kvetinacu (mame se stehovat a je jednodussi prenest je ve krabici), tak jak jsou na tom uvidim pozdeji. Ale vypadaji v poho.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 227.183 (?), 30.11.2010 22:17

Mám rád když mi kvete na vánoce, proto jej v dubnu uložím do sklepa, kde je ve tmě a nezalévám jej, Když chci aby kvetl na vánoce, tak jej ke konci listopadu vezmu do bytu a začnu zalévat. Asi za 20 dnů vykvete.Přeji moc úspěchů.Jura

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 58.254 (?), 1.12.2010 22:55

125 příspěvků, ale o amaryllis jsem se toho moc nedověděl.To je tak, když se pletou pojmy s dojmy. pH

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Plamínek - (4) - 247.14 (?), 27.4.2015 10:54

Proč tak přezíravě? Zkoušel jste ty příspěvky i číst, místo abyste je počítal? 

Já jsem si diskusi přečetla a na základě rad i šikovných vychytávek mi amalylky kvetou jak nikdy.  To, že je mám dát do zahrady, jim neuvěřitelně prospělo, cibule jsou obrovské a kvetou několika stvoly, do půdy míchám cererit... atd.  Paráda. Cenná debata.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 213.28 (?), 13.1.2016 9:32

Dobrý den,

můžete mi prosím poradit jak pěstovat Amarilis v Hydroponií?  Dostala jsem ji. Už mi i rozkvetla, ale nevím co s ní (jak zalévat, co po odkvětu, zda se cibulka vyndává...)

Děkuji

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
<  11,  12,  13,  14   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů10:55
Nářadí pro průklest vysokých stromů9:50
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika