Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Česnek z pacibulek již pěstuju 20 let stále stejnou odrůdu, kterou pěstovala babička manžela kam jsem se přivdala. Neznám název odrůdy, ale jde o paličák s velkými kuličkami, ty neulamuju, vždy vyberu ty největší, zasadím na podzim asi na 6 - 8 cm do řádků a v červenci mám o něco menší, ale převážně dělené hlavičky česneku se stroužky a nahoře mají zase pacibulky, netrvá mi vypěstování česneku 2 roky, ale jen 1 rok. Do země sázím jen to, co dosud v zemi nebylo, proto je zdravotní stav mého česneku dobrý.  Každý rok si koupím několik hlaviček nějakého uznaného sadbového česneku, ten je vždy horší než můj rodinný poklad. Současné kupované uznané odrůdy mají jiná květenství, mají jen velmi drobné kuličky, spíše semínka a na tu piplačku bych neměla ani nervy ani čas.    Jiřina

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika