Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Myslím si, že nejenom my dva s Honzou máme rádi rané bělomasé broskve, i když nejdou od pecky. Právě proto, že jsou tak brzo zralé, člověk jim odpustí mnohé. Kdyby jste viděl, jak jsem si i letos vychutnával první Rivany a vůbec mně nevadilo, že nejsou zdaleka tak kvalitní, jako třeba jen o něco pozdnější Karešova. Bohužel se nemohu stále dopracovat k větší plodnosti tohoto stromu. Ohledně RH bych Vám dal rád za pravdu, ale nevím, nevím. Mám tady jen pár plodů. O "rychlochuti" a neodlučitelnosti raných broskví jsem psal už taky. Všechny tyto neduhy odpouštím díky jejich rané době zrání. A naopak, čím jich bude více, tím lépe. Ovšem jisté kvality musí mít i ony. Na Favority docela spoléhám stejně, jako třeba Libor na meruňku Kioto. Mimochodem, Libore. Kioto mám zřejmě také na obdobné podnoži jako Ty, protože přirůstá jen velmi málo. Jelikož mně manželka vyhodila všechny cedulky od nakoupených stromků omylem do popelnice, tak se nemohu podívat. Ale bylo to něco mně neznámého, takže proto si myslím, že jsme na tom stejně.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika