Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Strom to přežije, jde o to že choroba strom vysiluje, protože pak musí tvořit nové listy. Můžete zkusit přihnojit dusíkatými hnojivy, stromek defacto chorobě do jisté míry  "uroste". kadeřavost napadá jen mladé listy, plně vyvinuté ne. Ale nepovažujte to jako stoprocentní. Lépe je opravdu tomu předcházet včasnými postřiky. Při výskytu je dobré odstraňovat napadené listy, mám to odzkoušené. Kadeřavost odezní rychleji a nemusí zlikvidovat všechny listy na stromě. Je to sice pracné, ale na malém stromku to není taková tragédie. Já jsem tohle praktikoval na pětileté nektarince a to už byla jiná práce, ale stálo to za to. Nyní už si hlídám termíny pro postřiky. Ovšem ani ty nejsou stoprocentní, ale dokážou kadeřavost omezit na minimum. Aspoň tak.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika