Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den,

na jaře jsme chtěli zasadit brosvoň Suncrest, ale protože jsme ji už nikde nesehnali, odložili jsme nákup na podzim. Teď při dodání jsme zjistili, že místo požadované Suncrest nám byla dodána Envoy. Při zpětném dotazu nám bylo sděleno, že Suncrest nemají, ale Envoy je "to samé". Chtěla bych se tedy zeptat, je to opravdu tak? S pěstováním ovocných stromků teprve začínáme, nemáme žádné zkušenosti. Bydlíme na Jižní Moravě, Břeclavsko. Chtěla jsem broskvoň pozdnější, žlutomasou, dobře oddělitelnou od pecky, pro přímou konzumaci, ale i na zavařování. Jako druhou variantu jsem měla ještě vybránu odrůdu Fairhaven, kterou chuťově znám a mám s ní zkušenosti i při zavařování. Můžete mi prosím někdo porovnat tyto odrůdy? Mám raději ještě pořídit ověřenou Fairhaven, nebo je Envoy skutečně srovnatelná se Suncrest? Děkuji, JB.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika