Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Příspěvky některých přispěvovatelů jasně poukazují na sklon člověka generalizovat a škatulkovat. Snaha někam patřit, dostat snadnou a jasnou odpověď, dělat něco podle návodu, nebo naopak dělat to uplně naopak. Chem Alí a p. Vysloužil alespoň chtějí vidět souvislosti a to je správně. Kdo se nevyzná v informacích a nemá zájem o složitější úvahy, nechť je buď šíleným chemikem co intoxikuje svou zahradu postřikama o koncentraci "od oka", nebo nadšeným biozahradníkem kerý říká STOP, jenom jícha a křen, a můžu klidně spát, neboť moje filozofie je nechemická, přírodní, čistá, permakulturní. Jsem naprosto přesvědčen že odpověď je zase někde mezi... Je sice pravda, že kdo nepoužívá chemii vůbec, nemusí řešit zda-li je škodlivá, nebo méně škodlivá, mě ale pohled na strupatá jablka, plesnivou révu, červivé švestky, kadeřavostí zdecimované broskvoně nedělá dobře. Kdesi jsem slyšel názor, že biopěstitelé to mají mnohdy jednodušší právě díky těm nebio... kteří kolem nich stříkají a snižují infekční tlak. Bude hůř, přes moře je to dneska kousek a škůdcům se bude dařit.

Zajímavá diskuse, hlavně díky pánům, kteří to odveli trošku mimo původní otázku.

Karlos.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika