Brambory hnijí ve sklepě



alfonss - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (99) - 194.19 (?) 
9.1.2015 14:53, zobrazeno: 7539x

Ještě nikdy jsem se nesetkal se zajímavou hnilobou bramor ve sklepě. Brambory hnijí od povrchu dovnitř a zbude z nich jen jakési bláto. Hnijí v některých bedýnkách a v některých ne. Když jsem shnilé brambory vyhazoval zahlédl jsem tam nějkého brouka který někam zalezl. Některé jednotlivé brambory jsou divně oslizlé a mokré. 

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 25.2 (?), 15.1.2015 15:40

Nenapsal jste zda se jedná o sklizené brambory ze zahrádky nebo kupované. Je těžké z toho poznat viníka, ale jsem přesvědčený, že se jedná o běžnou fuzariovou hnilobu. Infikovaná hlíza, je hnilobou napadána pokud ta je slupka poškozena, sklerocia fusaria rozkládají vylučovaný škrob v ráně a pomnožuje se. Jejich rozvoji pomáhají nevhodné skladovací prostory s více druhy ovoce a zeleniny. Každopádně ztrátám se při skladování nevyhnete. A co se týká možného brouka mohlo se jednat i o kovaříka ti se občas i ve skladovacích prostorech vyskytují, ale tam kde je možnost roskladu rostlin, ovoce a zeleniny se bez těchto "mrchožroutu" nezbavíte a vždy se tamněkterý objeví! 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
jirilan - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (801) - 199.189 (?), 15.1.2015 15:48

Spíše si myslím, že zaúřadoval slimák. Nakousané brambory pak hnijí a jsou i oslizlé.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 25.2 (?), 15.1.2015 21:39

Myslím si o tom svoje - ale rada zní pravideně uskladněné ovoce a zeleninu ve skladce kontrolovat a přebírat. Toto se děje i ve velkoskladech aby se předešlo větším ztrátám!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
Standa_hk - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5555) - 220.138 (?), 15.1.2015 22:01

U brambor je důležité třídění před uskladněním. První třídění je při vybírání z řádku, druhé při vysypávání na skládku k oschnutí a zatáhnutí. Já osobně je nechávám 14 dní ležet na mlatu ve stodole, aby ty co mají náběh na hnilobu "ukázaly barvu". Pak se napytlují a dají do tmavého kouta kde jsou dokud je ve sklepě teplo a venku není zima. Zaprvé sklep nenačichne zadruhé se brambory v suchu stodoly lépe vydýchají (a pak ve sklepě nepáchnou). Před uklízením do sklepa je znovu vysypu na mlat a přeberu. Ve sklepě už je nepřebírám (dokud nejsou potřeba odkličovat).

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 157.239 (?), 15.1.2015 22:11

Je taky otázka hygieny skladu, vlhkost, teplota, proudění-vyměna vzduchu, typ bedýnek, jejich čistota, výška vrstvy hlíz... S.P.,Ch.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
Standa_hk - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5555) - 220.138 (?), 15.1.2015 22:29

není, zdravé brambory jsou velmi variabilní k typu uskladnění a nic z uvedených " vlhkost, teplota, proudění-vyměna vzduchu, typ bedýnek, jejich čistota, výška vrstvy hlíz" nemá podstatný vliv na hnilobu. Většinu problémů si hlízy nesou již z pozemku, kde byly vypěstovány.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 96.2 (?), 15.1.2015 22:49

Natučené...?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika