Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Už před lety jako malej kluk jsem o tom slyšel a přemýšlel, že to zkusím na balkoně, ale vyprdnul jsem se na to. Teď když mám chatu s málo příhodným místem na pěstování čehokoliv, jsem si na to vzpomněl a letos zkusil na zkoušku 3 pytle. Použil jsem normální pytle na odpadky - modré 35 litrů, které jsou jemné a mohly by se lehce protrhnout, ale už jsem stěhoval o dva metry plné pytle hlíny a vydržely. Dno jsem propíchal na pár místech vidličkou. Na dno trochu hlíny-teda hlíny, koupil jsem zahradnický substrát, do každého pytle 3 naklíčené brambory a zahrabal tak, aby nebyly brambory vidět. Na chatu jezdím o víkendu, takže přisypával jsem po týdnu, po dalším tydnu už byl pytel do půlky plný a další už lezly brambory asi o 20cm nad okraj pytle, který jsem prostě úplně naplnil a teď čekám. Rostou krásně, nevím, jestli bylo na škodu, že jsem nemohl zasypávat každý den, uvidím, co bude. Bohužel bouřka na konci července je dost ohnula a některé natě polámala, po bouřce v neděli jsem je ještě neviděl, tak snad to vydržej. Držte palce! :-) Tom

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika