Zelené truhlíky



host - 233.146 (?) 
16.4.2013 15:11, zobrazeno: 14033x

Dobrý den, vždy jsem na balkoně v samozavlažovacích truhlících pěstovala surfinky a docela i úspěšně. Letos ale přemýšlím o změně, ráda bych měla v truhlících nějaké zelené rostliny bez květů, prostě něco mimo klasiku, kterou dáváme do truhlíků všichni. Nemáte prosím nějaké typy na rostliny i trochu převislé, které truhlík hezky bohatě zaplní a budou vidět i ze země (jsme ve 2. patře). Balkon máme na jih. Tedy kromě koniferů, ty mámena balkoně v květináčích. Moc děkuji za radu. Hezký den. Len

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
   
host - 218.19 (?), 16.4.2013 15:39

Ze zelených je to třeba plectrunthus, převislý bambus, zelenec, břečťan, barvínek.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 220.186 (?), 16.4.2013 22:51

Převislý smil. řapíkatý - Helichrysum petiolare.           Lída


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Josef. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2694) - 230.187 (?), 16.4.2013 23:16

Přidám třeba velkolisté nekvetoucí (neviděl jsem je kvést) povíjnice - batáty: Ipomoea batatas, Terace Lime, Margarita... (a ještě třeba červenolistá Blackie; růžovolistá Pink Frost). (U některých na netu květy jsou).

Josef.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 229.193 (?), 18.4.2013 14:10

Moc Vám všem děkuji za rady!! Porovnám si všechny tipy a snad mě něco napadne. Pamatuji si právě že jsem kdesi u někoho viděla listy podobné eukalyptu a stonky se trošku kroutily.  Tak to promyslím. Díky

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika