Naše krásné rostliny



host - 182.227 (?) 
19.1.2012 18:16, zobrazeno: 4473x

Našel jsem jedno zajímavé video

kam se hrabeme s našimi lopatičkami a hrabličkami.P

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
   
host - 180.2 (?), 19.1.2012 19:58

Dobrý den. Nemůžete srovnávat Holandsko, kde některá zahradnické firmy mají mnohasetletou tradici, zatímco u nás posledních dnes už přez 60 roků je zahradnictví vnímáno spíš jako koníček pro pár nadšenců. Dřív nejen pro zednické povolání platilo známé, jseš hloupý, půjdeš na zedníka,. Slyšel jsem to i o zahradnících. Ostatně, měli dokonce svoji zvláštní školu. Měl jsem možnost poznat asi všechny naše špičkové podniky a co je dnes z nich? Škoda mluvit. Jak vypadá podpora zemědělství u nás, to jistě víte. V Holandsku jsou zahradníci nesmírně ceněni. Stanislaw 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 182.227 (?), 19.1.2012 20:20

Nene, já ani srovnávat nechci.Jen když si neseme z obchodu nějakou rostlinku, měli bychom vědět, že jsme si koupili nejspíš průmyslový výrobek.P

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 180.2 (?), 19.1.2012 20:27

Dalo by se to tak asi nazvat. Vzpomínám na slova svého kolegy, který byl v Holandsku nakupovat okrasařinu a do kontejnerovny ho doprovázel nějaký mladý muž, který jej nakonec požádal, aby si požadovanou dřevinu sám našel. On jí totiž umí prodat, ale vůbec neví jak vypadá. Ale samozřejmě jsou tam špičkoví zahradníci, o tom není pochyb. Stanislaw

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika